Komentáře k článku zpět na článek

Silvie.F 20. 2. 2012 | 21:46

Najdi odvahu si sním promluvit, já odvahu nenašla a dnes toho lituji, dnes si už s tátou promluvit nemohu - zemřel. Pokud bude ochotná o tom mluvit i maminka, promluv si i s ní, bude potřebovat se někomu svěřit dřív nebo později. Chce to čas a hlavně se pohrabej v sobě, abys sis srovnala myšlenky a pocity. Držím Ti pěsti, oba rodiče Tebe i bráchu milují. Neřiď se hlavou, ale srdcem :) Dopadne to dobře a všechno se časem srovná. Drř se, Silva

Salyna 20. 2. 2012 | 21:38

Také si myslím, že to muselo být těžké i pro toho tatínka. Když si zakládal rodinu nemohl třeba ani tušit, že jej přitahují více muži.
Pak, když měl rodinu, a zjistil, že ho přitahují více muži, tak musel určitě trpět, nechtěl ublížit rodině nebo čekal až odrostete.
Je to ale jednou tatínek, který vás vychoval, zabezpečil. Nemyslím, že by spáchal až tak velký hřích, nemůže za to. Nabídl vám doma všem i nadále svů pomoc.

Gaba2 20. 2. 2012 | 18:22

uz jste oba dva velci, jak ty tak bracha a myslim, ze byjste si meli uvedomit, jak i tata musel trpet. Je lepsi si priznat pravdu i po tech 20 letech, nez cely zivot zit ve lzi. Ty uz jsi z domu odesla, za chvilku i asi bracha a bude si zit svuj vlastni zivot a budete chtit stastny zivot, tak ho doprejte i tatovi a mamce....pro ni to bude tezsi, ale urco bude za chvilku lepsi a mozna si najde skvelyho chlapika :) nez aby se stale trapila s tatou.

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme