Taťána Kuchařová: Prezidentkou zůstávám

16. 2. 2010
Taťána Kuchařová: Prezidentkou zůstávám
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (22) prožívá poslední týdny nátlak ze strany médií, že jako prezidentka Miss ČR neobstála ve funkci, když se nechala připravit o světovou soutěž krásy Miss World.

Dokonce se objevily spekulace, že byla odvolána z postu prezidentky soutěže. Ona to ale vyvrací.

"U českých médií už jsem zvyklá na ledacos. Nepřekvapila mě ani tahle informace," svěřila se Korzu Kuchařová s tím, že ve funkci samozřejmě zůstává.

"Je to naprostá hloupost. Naopak. Pokračujeme v naší filozofii. To, že jsme neprodloužili licenci s Miss World, absolutně nic neznamená. Kromě klasického finále chceme udělat i Miss Československo a v příštích letech ho rozšířit na víc zemí. To je jedna z věcí, která se bohužel lidem z Miss World nelíbila," vysvětlila.

Kromě toho řešila Kuchařová i problémy s charitou. "Chceme, aby peníze, které soutěž vydělá, byly rozděleny mezi české projekty. S tím měli lidé z Miss World také problém. Chtěli, abychom to dávali na jejich charitu, do které my nevidíme a nevíme, kam peníze jdou," říká Taťána.

Proto se prý rozhodli s Miss World dále nespolupracovat. "Měli jsme s nimi několik střetů a média to hned podávají tak, že jsme něco ztratili. Není to ale pravda," uzavírá rodačka z Trnavy rozčileně.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozvíjíte své schopnosti a toužíte po lepším pracovním ohodnocení. Milí Střelci, aspoň o víkendu se profesním debatám vyhněte. Stejně vás nikam neposunou. Stačí, že se chlubí výmysly…