7
Fotogalerie

Tatínkovské vydání Maminky: Jak zvládl Tomáš Klus roli šéfredaktora?

Časopis Maminka dává v červencovém čísle přednost tatínkům. Šéfredaktorka Alice Rossi uvolnila svoje křeslo, do něhož na měsíc usedl zpěvák Tomáš Klus, aby dohlédl na chystané vydání. Jak mu role šéfredaktora šla?

Červencové číslo časopisu Maminka, které právě vychází, je opravdovou biblí pro tatínky! Najdete v něm zkušenosti s otcovstvím, rady pro táty (a nejen), rozhovory a spoustu dalšího čtení. "Tatínkovské číslo je plné zajímavých témat a tvořila ho stínová redakce, která pro to byla opravdu zapálená," říká šéfredaktorka Alice Rossi. 

A proč si místo sebe zvolila právě Tomáše Kluse? "Je to pro mě vzorový táta i celebrita. Obdivuju jeho lidskost a jeho statečnost, když přestal hrát na akcích placených Agrofertem," vysvětlila Alice. Holky z redakce předaly svá křesla stínové tatínkovské redakci – Marku Hilšerovi, Jirkovi Hilgartovi a Vladu Knížovi. Jak jejich spolupráce vypadala? I to se dozvíte na stránkách tatínkovské Maminky. 

"Když mě Maminka oslovila, jestli bych s ní a z ní na jedno číslo neudělal Tatínka, přišlo mi to rovnou jako dobrý nápad. Nejen proto, že jsem kdysi toužil po světě žurnalistiky a vyzkoušet si redakční chod, byla nabídka z říše dětských snů, ale především proto, že svět potřebuje tatínky. Teď už vím, že to není sranda, ale taky, že jsou maminky s Maminkou v nejlepších rukách, protože redakce, kterou jsem měl možnost „vést“, si vede skvěle a já moc děkuji za příležitost, vhled a poznání," řekl dočasný šéfredaktor. 

Proto neváhejte s koupí – tohle číslo s Tomášem Klusem na titulce určitě chcete mít doma. 

Tatínkovské vydání Maminky nebo předplatné s dárkem kupujete na www.ikiosek.cz/maminka

Co vás čeká v červencovém vydání Maminky? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud