Tato žena má práci snů: Testuje erotické pomůcky a má 15 orgasmů týdně!

7. 8. 2014
Cara Houillebecq je na první pohled obyčejná britská mamka od dvou dětí. Když ale přijde na přetřes její práce, lidé jí buď začnou závidět nebo sklouznou k opovržení. Cara je totiž profesionálka v oboru testování erotických pomůcek.

Práce na plný úvazek

Cara dříve pracovala v bance, ale jak sama říká, byla to nuda. „V současné práci si doslova a do písmene užívám a navíc za to beru slušné peníze, no řekněte sami – co víc si můžu přát?"usmívá se tahle sympatická brunetka.

Celý proces vypadá tak, že Cara obdrží novou „hračku“, hodinu až dvě ji svědomitě testuje a pak napíše recenzi. „Testuji opravdu svědomitě, za týden vyzkouším až 15 hraček. A co je měřítkem úspěšnosti? No samozřejmě počet a intenzita orgasmů,“ směje se Cara.

Přísná, leč spravedlivá recenzentka

Cara sama říká, že se při svých recenzích snaží o maximální objektivitu. „Snažím se v tu chvíli zapomenout, že píšu recenzi, a soustředím se jen na vlastní pocity. Zda bych si ho byla ochotná koupit, čím mě zaujal, čím vůbec, co by se dalo vylepšit, zkrátka aby lidé věděli, co je čeká, pokud si právě tento výrobek koupí. Zmiňuji i negativní věci, snažím se být opravdu nestranná,“ ubezpečuje.

Ve svých recenzích hodnotí jak příjemnost materiálu, výdrž baterií, hlučnost, ale i třeba „bonusy“ v podobě extra výstupků, které masírují klitoris, nebo případně anální výstupky. „Za jeden měsíc v práci vyzkouším víc sexuálních hraček, než má normální člověk za život,“ usmívá se Cara a vzápětí dodává: „Sex mě vždycky bavil a na sexuální hračky jsem se vždycky dívala jako na zajímavé zpestření partnerského života, a proto je mi jasné, že se pracovat do banky už v životě nevrátím,“ říká rozhodně Cara, maminka dvou synů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Co na to partner?

Možná vás napadne, že její partner asi nebude touto prací zrovna nadšen. Pletete se! „S Darrenem jsme se poznali právě díky práci – pracuje jako IT pro jednu z firem, která mi dodává výrobky k testování. Mou práci rozhodně nebere jako hrozbu, ani není nějak pohoršen. Zkrátka mou práci bere jako něco, co ke mně patří, a je to tak správně. Oba přistupujeme k těmto hračkám jenom jako ke zpestření intimního života, ne jeho náhradě. Možná by protestoval, kdybych kvůli práci neměla chuť na intimnosti s ním, ale nic takového nehrozí. Dokážu oddělit práci od soukromí,“ říká šibalsky Cara.

Živý pomocník

Jak už zaznělo, Darren na její práci nežárlí, ba naopak. „Kolikrát už mi pomáhal a ve finále si užil i on. Ani jeden z nás nezastává názor, že vibrátor nepatří do ruky muži – naopak, když to vezmete jako sexy žhavou předehru, můžete si to užít oba dva,“ radí zkušeně Cara.

Nejoblíbenější výrobky

Když se Cary zeptáte, jaké nejlepší výrobky testovala, nadšeně se rozpovídá o dvou z nich: IGino One – kromě jiných super vlastností je skvělé i to, že se dá nabíjet v USB zásuvce, a tak vám je schopen posloužit, kdykoliv se vám zamane. Druhý se jmenuje „kouzelný proutek“ – a dělá svému jménu opravdu čest.

Jak to celé začalo?

Její „kariéra“ začala vcelku nenápadně – na svůj blog pro přátele a známé umístila článek o testování vibrátorů a jejich porovnání, který je nejlepší. Jejího blogu si všimli výrobci hraček pro dospělé a už chyběl jen krůček k nabídce zaměstnání na plný úvazek.

Poradkyně Cara

Její přátelé samozřejmě vědí, co dělá, a tak nezřídka radí kamarádům, jaký vibrátor či pomůcku si mají pořídit. „To víte, že neustále odpovídám na otázky, jaký vibrátor či jakoukoliv jinou hračku si mají kamarádi koupit. Požadavky se různí v rozměrech či materiálech, ale vždy mají společného jmenovatele – co nejnižší cena za co nejkvalitnější zboží,“ směje se Cara. „Vždy se jim snažím poradit co nejlépe a největší odměnou pro mě je, když mi kamarádi poděkují, že jsem jim dobře poradila. Pak vím, že má práce má smysl a nedělám ji zbytečně, " uzavírá svoje vyprávění Cara.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro ostatní členy rodiny jste nyní zábavní a berou si od vás drahocennou energii. Nyní ji můžete skutečně rozdávat. Dost času trávíte i se svými kamarády a mluvíte jen o příjemných věcech.…

Nejčtenější články

Doporučujeme