Tato znamení se nejčastěji rozvádějí: Proč to tak je a co je vede k ukončení manželství? | Foto: iStock

Foto: iStock

Tato znamení se nejčastěji rozvádějí: Proč to tak je a co je vede k ukončení manželství?

V roce 2021 byla rozvodovost v ČR ve výši 39,7%, a to znamená, že se rozpadá téměř každé čtvrté manželství. Pokud se chcete vyhnout těmto statistikám, rozhodně sňatek nijak neuspěchejte a partnera nejdříve pořádně prozkoumejte. Nepodceňujte sílu astrologie a zakořeňte úspěch vašeho manželství na poznání povahových rysů vašeho partnera. Na které znamení zvěrokruhu si dát pozor, abyste nemuseli později podepisovat rozvodové papíry?

BÝK (21. 4.–21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka jsou velice tvrdohlaví a neústupní. Neustále mají potřebu někoho kontrolovat a poučovat. Často je právě tato povahová vlastnost dovede k hádce se svým protějškem. Při řešení konfliktů jsou býci neústupní a není pro ně jednoduché ukončit hádku oboustrannou spokojeností. V partnerství je potřeba tuto jejich vlastnost respektovat a smířit se s ní. Na oplátku za to umějí být býci velice oddaní. Lásku, kterou věnují svému protějšku, berou nesmírně vážně a je to pro ně hluboká srdcová záležitost. Pokud si k sobě s býkem najdete cestu a dokážete spolu šťastně žít, můžete se na něj vždy spolehnout a věřit mu. Rozvodu se tak můžete vyhnout.

Jak se vám bude dařit v lásce na podzim? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

VÁHY (23. 9.–23. 10.)

Partner ve znamení Vah může manželství ohrozit především svojí klidnou povahou a flegmatickým postojem k hádkám. Málokdy se nechá vyprovokovat ke konfliktu, protože to v něm vyvolává negativní pocity. Pokud tedy váha narazí na konfliktního člověka, může se s ním cítit hodně upozaděná a nešťastná. Má pocit, že je vždy až na druhém místě a její nitro pro partnera nic neznamená. Váha velmi touží po tom, aby dokázala vybudovat klidný a harmonický domov, bezpečný přístav pro všechny. A pokud toto vše sama v manželství nenajde, odchází z něj s velkým osobním zklamáním.

Pokračování 3 / 6

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnář je osoba, která potřebuje uspokojit své potřeby a teprve potom bude ve vztahu šťastná. Nezná meze a hranice, chce mít neustále pocit, že je svobodná a nemusí dodržovat žádná pravidla. Bariéry jsou ve vztahu nuda. Velkou náklonnost cítí Vodnáři k lidem, kteří jsou stejně zaměření, jako jsou oni sami. Protože jsou hodně naturální, není jednoduché najít si k sobě partnera, který bude všechny jejich zájmy a postoje respektovat. Vodnář miluje přírodu, bylinky, duchovno a ezoteriku. Vyhýbá se lidem, kteří touží jen po materiálních věcech a penězích.

Pokračování 4 / 6

RAK (22. 6.–22. 7.)

Život s letním Rakem není podle hvězd úplně jednoduchý. Rak je hodně impulzivní, často se nechá jednoduše vyprovokovat a hned bouchne. Nezřídka se stane, že konflikt s ním vrcholí račí agresivitou. Jakmile se Rak uklidní, začne o věcech znovu přemýšlet. Vnitřně cítí lítost, omlouvá se a rád by se změnil. Své sliby ale nedovede naplnit. Pokud se smíříte s výbušnou povahou Raka a podaří se vám jej zkrotit, nemusíte se rozvodu obávat.  

Pokračování 5 / 6

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Pro Štíra je velmi důležité, aby ho jeho protějšek fyzicky přitahoval a neustále mezi nimi byla jiskra. Pokud má Štír pocit, že si ho partner váží, mohou se jeho sklony k nevěře zmírnit. Hvězdy mu ale předurčily tíhnutí k nevěře za všech okolností. Když je před ním šance na milostný románek, rád ji využije. Ve většině případů do těchto milostných epizod Štír nevkládá city a jde pouze o tělesný akt bez dlouhého trvání. Jestliže je Štírova nevěra odhalena, hájí se a slibuje, že se příště ovládne. Život se Štírem není vůbec jednoduchý. Kdo si ale zvykne na jeho nešvary, dokáže pochopit jeho nevěru a bude se snažit neustále dochucovat vztah špetkou přitažlivosti a svůdnosti, může s ním spokojeně žít celý život. 

Pokračování 6 / 6

RYBY (21. 2.–20. 3.)

Ne nadarmo se říká, že je někdo němý jako ryba. Lidé narození ve znamení Ryby jsou opravdu tiší, neprůbojní, někdy až naivní. Aktivní a životaplní protějšci se s Rybou mohou ve vztahu nudit, a proto raději utečou. Často se ale stává, že se Ryby stanou obětí agresivnějších a dominantních partnerů. Ti je ovládají, psychicky týrají a tlačí je do míst, kam sami nechtějí. Citlivá Ryba se neumí bránit, raději mlčí a všemu přihlíží. Ať už je Rybí partner jakýkoliv, většinou nikdy nepodá žádost o rozvod samotná Ryba. Iniciátorem je vždy partner Ryby. Z manželství pak Ryba odchází zhrzená, vyždímaná a se zlomeným srdcem.

Doporučujeme

Články odjinud