Tato znamení Vánoce zbožňují. Jste podle horoskopu sváteční fanatici?

Tato znamení Vánoce zbožňují. Jste podle horoskopu sváteční fanatici?

I když Vánoce má ráda většina lidí, najdou se i tací, kteří se v tomto období doslova vyžívají. Souvisí to především s jejich znamením zvěrokruhu, které jim do vínku dává společenskost a hravost. Kdo podle horoskopu patří mezi sváteční fanatiky?

Beran (21. března až 20. dubna)

Energičtí a ohniví Berani si všechno rádi užívají plnými doušky. Vánoce jsou pro ně ideální příležitostí, jak zpomalit v práci a zároveň se účastnit řady zábavných společenských událostí. Navíc díky svátkům mají Berani více času na sebe a své koníčky. Zbožňují společné obědy a večeře s rodinou i přáteli, stejně tak jako bohaté pohoštění a neustálé klábosení při pojídání tradičních vánočních pokrmů. Kromě toho se Berani rádi chlubí svým smyslem pro vánoční zdobení a dekorace, kterých mají ve svém příbytku většinou plno a snadno propadají poněkud přehnanému kýčovitému stylu výzdoby.

Jak Vánoce prožívají jednotlivá znamení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Blíženci (22. května až 21. června)

Blíženci jsou společenští tvorové. Na vánoční čas proto nedají dopustit. Je to pro ně dokonalá příležitost sejít se s těmi, na které přes rok jinak neměli kvůli vytížení moc času. Milují čas strávený s rodinou a přáteli. Kromě toho neustále mladiství Blíženci oceňují všudypřítomnou záři vánočních dekorací, ozdob a světélek, které jim navozují hravou a veselou náladu. O Vánocích se pořád něco děje, takže dychtiví Blíženci získávají nové zážitky a podněty. Vánoční atmosféra plná shonu a ruchu je pro Blížence nesnášející stereotyp hotový ráj na zemi. Během Vánoc nehrozí všední nuda a šeď, takže je to pro ně skutečně příjemné období.

Pokračování 3 / 6

Střelec (23. listopadu až 21. prosince)

Pro Střelce jsou Vánoce nejoblíbenějším obdobím z celého roku. Střelci jsou totiž neposednými dobrodruhy, kteří nedají dopustit na cestování. A to jakékoliv, včetně přejíždění mezi návštěvami příbuzných. Sváteční nálada, setkávání s rodinou a přáteli, večírky a neustálá změna míst, to je pro Střelce zkrátka to pravé ořechové.

Pokračování 4 / 6

Rak (22. června až 22. července)

Raci si na vánočních svátcích kromě možnosti strávit čas s rodinou užívají nejvíce lenošení. Rádi sledují společně s blízkými pohádky v televizi a baští cukroví. Z jejich domácnosti většinou srší vánoční pohoda každým coulem. Nezapomínají ani na tradiční společné zpívání a poslouchání koled před vánočním stromečkem a dodržování vánočních zvyků. Všechny tyto sváteční chvilky si Raci patřičně užívají.

Pokračování 5 / 6

Lev (23. července až 22. srpna)

Lvi jsou jako velké děti a na Vánocích je baví, když jsou středem pozornosti při dostávání dárků. Stejně tak je ale rádi nakupují a vybírají pro druhé. Moment, kdy dají někomu skutečně originální dárek a užijí si tak hvězdný okamžik, si pokaždé náležitě užívají. Chtějí všem ukázat, že mají výborný vkus. Lvi si vychutnávají také vánoční oslavy a večírky, kde jsou rádi středem pozornosti. Na Vánoce se náležitě těší a důkladně chystají, protože je to pro ně možnost zapůsobit a být všude, kde se něco děje.

Pokračování 6 / 6

Váhy (23. září až 23. října)

Elegantní a vznešené Váhy jsou fanoušky slavnostních chvilek. Rády vybírají nejhezčí vánoční ozdoby a jsou ochotné se přitom zabývat každým detailem, jako je výběr balicího papíru se zajímavými vzory. Jsou mistry v chystání štědrovečerní tabule. Na jejím prostření si pokaždé dávají skutečně záležet. Dlouhé sváteční návštěvy jsou pro neustále polemizující Váhy ideální příležitostí, jak si srovnat myšlenky a mít dobrou náladu díky setkání a komunikaci s přáteli.

Doporučujeme

Články odjinud