Tato znamení zemřou sama: Jste odsouzena ke smrti v ústraní?

Tato znamení zemřou sama: Jste odsouzena ke smrti v ústraní?

Ve zvěrokruhu jsou znamení, která jsou předurčena k samotě víc než ostatní. Některá proto, že dávají přednost svobodě před dlouhodobým závazkem, jiná zase truchlí nad ztrátou partnera dlouho a jen tak nedokážou dát šanci někomu novému. Budete i vy z podobných důvodů v posledních chvílích života sama?

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři jsou outsideři zvěrokruhu a společnost lidí příliš nevyhledávají. Potřebují samotu a klid pro své originální nápady. Kvůli svým idealistickým názorům bývají také nepochopeni a málokdy si s někým skutečně rozumějí, což bohužel platí i ve vztazích. Stejně jako Střelci milují svobodu a nezávislost, proto se jim může stát, že si žádného partnera neudrží.

Jaká znamení jsou přátelská? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Citlivé Ryby snadno podléhají pesimismu. Když se zklamou, dokáže se jich smutek držet velmi dlouho. I proto je v tarotu jejich kartou melancholická Luna. Zradu jen tak neodpouštějí a raději se budou trápit samy, protože už po špatné zkušenosti nedokážou takovému partnerovi důvěřovat. To ale neznamená, že by po klidném rodinném zázemí ve skrytu duše netoužily.

Pokračování 3 / 6

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Vášniví Berani jsou ambiciózní a jdou si tvrdě za svým. Někdy ale kvůli tomu přehlížejí potřeby svého partnera, kterému odmítají ustupovat. Pokud se jim jejich drahá polovička odmítá přizpůsobit, dokážou se s ní pěkně pohádat. Časté konflikty pak můžou vést až k rozchodu. I když jsou to romantici, kteří sní o opravdové lásce, těžko k sobě hledají tak tolerantní protějšek.

Pokračování 4 / 6

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Věčně rozdvojení Blíženci mají hodně zájmů a je pro ně těžké vydržet dlouho na jednom místě. Jejich život je plný neplánovaných změn, a pro partnera může být těžké s nimi udržet krok a přizpůsobit se. Takové proměnlivé nálady málokdo zvládne a může se stát, že nakonec zůstanou opuštění. To ale neznamená, že by si to nedokázali užívat. Jsou totiž svolní i k románku založenému na sexu.

Pokračování 5 / 6

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny jsou puntičkáři a stejně přistupují i ke svému zdraví, které si pečlivě střeží. Kromě toho, že chodí na pravidelné zdravotní prohlídky, snaží se o zdravý životní styl. Mají tak větší šanci, že se dožijí vyššího věku než jejich protějšek. Při hledání partnera jsou ale velmi opatrní a své srdce neotevřou jen tak někomu. Ne nadarmo je jejich kartou v tarotu osamělý Poustevník.

Pokračování 6 / 6

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Střelci jsou svobodomyslní a nemají rádi závazky. I proto si hůř udrží pevný dlouhodobý vztah. Mají rádi dobrodružství, a jakmile pocítí, že už s partnerem žijí ve stereotypu, mívají tendenci od něho odejít. Raději jsou sami a užívají si života, než aby se cítili svázaní. Je tak dost možné, že ve stáří zůstanou sami. To ale neznamená, že budou nešťastní. Jejich výhodou je totiž věčný optimismus.

Doporučujeme

Články odjinud