Tchajwance soud potvrdil právo na rozvod kvůli manželově malému penisu

24. 3. 2013
Tchajwance soud potvrdil právo na rozvod kvůli manželově malému penisu | Zdroj: Shutterstock
Asiaté žijící na Dálném východě mají podle mezinárodních urologických studií v průměru nejmenší pyje. Úd tam u mužů v erekci dosahuje průměrné délky kolem deseti centimetrů. Jistá dvaapadesátiletá Tchajwanka byla nucena pobývat čtyři roky v manželství s mužem, jenž dosahoval poloviny této délky. Soud ji teď kvůli tomu rozvedl.

Žena totiž tvrdila, že pěticentimetrový pyj je příliš malý a s takovým mužem v manželství nedokáže žít. S manželem se rozešla ve zlém hned první noc po svatbě, kdy partnerovu podprůměrnost odhalila. Čtyři roky ale musela čekat – ačkoli s chotěm od svatby nežila – než ji soud rozvedl.

„Žalující tvrdila, že je její manžel také impotentní a neschopný naplnit své manželské povinnosti,“ píše Apple Daily.

Tchajwanka ve výpovědi před soudem tvrdila, že se s manželem celou první noc hádali a ona ho přesvědčovala, aby vyhledal pomoc odborníků a léčil se. Sex s ním se pokoušela mít několikrát, ale nikdy to nevyšlo.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je sice neděle, ale vy máte pocit, že nic nestíháte. Jestli nad sebou necháte zvítězit stres, tak se nedivte, když vás postihne nějaké nemoc. Domluvte se s protějškem na tom, jak strávíte…

Nejčtenější články