Těchto 5 poloh raději vynechte: Můžete způsobit zlomeninu penisu i pokousání

29. 3. 2022
Foto: iStock
Těchto 5 poloh raději vynechte: Můžete způsobit zlomeninu penisu i pokousání | Foto: iStock
I když sex většině z nás přináší především radost a potěšení, má také svá úskalí, která nás mohou zaskočit. Během některých poloh totiž může snadno dojít ke zranění, takže se místo uvolňujícího vyvrcholení jede na pohotovost. Jakým polohám je lepší se vyhnout a u kterých je třeba dávat pozor?

Poloha zezadu

Tato poloha, kdy žena klečí na všech čtyřech a muž do ní zezadu proniká, je vesměs oblíbená jak u mužů, tak u žen. Přesto však s sebou nese jistá úskalí, na které je třeba dát si pozor, aby nedošlo k nepříjemným situacím. Pokud je penetrace provedena silou pod nesprávným úhlem, může dojít k bolestivému natržení vagíny. Žena může utrpět zranění i při správném úhlu. A to proto, že v této poloze muž může proniknout opravdu tvrdě a hluboko. Začněte proto pomalu a pozvolna, než se ujistíte, že muž má ten správný úhel a že vás to nebolí. Neuškodí ani trocha lubrikačního gelu. Pozor také na riziko, kdy se muž v zápalu vášně „netrefí“ a silou omylem vnikne do řitního otvoru. Krom silné bolesti může způsobit i natržení konečníku. Opatrnost je tedy opravdu namístě.

Jaké jsou nejlepší polohy na rychlovku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento týden začal přímo fantasticky a ani dnešek nebude jiný. Naučili jste se zdravé sebekritice, jste zodpovědní a vnímaví. Právě tyto vlastnosti vám na začátku měsíce scházely. Pokud se…