Těchto 5 žen změnilo po menopauze svůj život k lepšímu. Co jim pomohlo?

20. 9. 2020
Těchto 5 žen změnilo po menopauze svůj život k lepšímu. Co jim pomohlo?
Máme pro vás příběhy pěti žen, které si prošly menopauzou a dokázaly se s ní s úspěchem poprat. Ukazují, že přechod nemusí znamenat konec všeho dobrého, co život přináší. Mohou být tak inspirací i pro ostatní. (Foto je ilustrační).

Jak nalézt rovnováhu?

Menopauza bývá pro ženy jednou z nejtěžších fází života. Klesající hladiny ženských hormonů způsobují řadu fyzických i psychických změn, které dokáží zamávat i se silnými ženami. Znovunalezení rovnováhy a objevení nového smyslu života může znamenat zcela zásadní změny  životního stylu.

Menopauza přichází většinou mezi 40 a 58 lety, přičemž průměrně potká ženy kolem 51. roku života. Přechodné období, někdy také nazývané perimenopauza, trvá čtyři až osm let. To je velký kus života, proto je třeba zajistit, aby menopauza proběhla co nejpříjemněji a žena se dokázala se změnami, které toto období přináší, co nejlépe vyrovnat. Máme pro vás inspirativní příběhy pěti žen, které toto náročné období dokázaly zvládnout na jedničku. Každé z nich pomohlo něco jiného.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Z pohledu nadřízeného neodvádíte dost dobré výkony. V duchu se držíte, ale nejraději byste mu naplivali do obličeje. Začíná se k vám chovat divně, ale však vy mu hned od pondělí ukážete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme