Komentáře k článku zpět na článek

gomanek 18. 8. 2009 | 09:53
Eva 20. 6. 2009 | 07:56

Netusim jestli to tady uz nekdy nebylo, ale vcera me celkem pobavil...
Prijde Buh za Adamem a rika: kde mas Evu?
Adam: aaale, strasne ji uz smrdela pi*a, tak jsem ji poslal, at si ji jde umejt do more.
Buh: tak tos posral, z tech ryb uz to nikdy nedostaneme.

re 6. 4. 2006 | 15:03

ked dievcatu smrdi picka, je to totalny hnus, nezakryje to vonavkou, ako to niektore robia. i ciste, ale prevonane su neprijemne. keby mi smrdel chuj, tak mi ho ziadna nevyfaja. nie prilis silny cerstvy pot pri sexe i trochu rajcuje.

Hermina 1. 2. 2006 | 13:34

Aaaaaaaaale jiste Vendeline, o tyhle studii jsem slysela taky. Ma to jenom par drobnych hacku:1/ neziju nekde kousek od severni tocny, ale v civilizaci, kde proste plati jista pravidla2/ nikde neni napsano, ze hledame nekoho, kdo se vonavkou rovnou sprchuje - o vonavce to fakt neniAle kdyz chlap smrdi, tak proste smrdi. A nemusi to mit vubec nic spolecnyho se sexem. Je mi vrcholne neprijemna i skutecnost, ze instalatera, jehoz monterky (a tricko) byly zjevne naposledy prany jeste na vyrobni lince, nemuzu z baraku vyvetrat jeste dalsi 3 dny.A jeste jeden postreh. Po nekolika letech zivota v zahranici a naslednem navratu zpatky do Cech musim, ac nerada, uznat, ze muz cesky obecny je fakt predpotopni katastrofa. Vetsina chlapu je tady zanedbanych (vlasy, vousy, ruce, v lete nohy, ...) a naprosto priserne oblecenych (vcetne spinavych bot). Tam byste, panove, mohli zacit. O vonavce bych se bavila az nakonec :-/Proste nahledy, ze spravnej chlap ma smrdet nebo ze chlapa delaj brejle, ples a bricho ... jsou nejspis fakt jenom a jenom vase

Vendelin (pes@centru 24. 1. 2006 | 13:18

Myslim, ze lidsky pach prirozena vlastnost tela. A koupani je civilizacni zmekcilost. Nektere narody se nemyji vubec nikdy. Zejmena tam je trvaly mraz. Jedna cestovatelka zila nekolik mesicu nekde u domorodych obyvatel myslim v severovychodnim Rusku. Podle jejiho svedectvi Vam telesny pach a to jak vlastni tak ostatnich lidi vadi jen nekolik tydnu a pak si zvyknete. Telesny pach pak vicemene prestanete vnimat. Vezmete si analogii u zvirat ty se take cilene nemyji. Naopak pach je velmi dulezity pro preziti. Samec citi samici v ovulaci. Samec citi jineho samce a to ho varuje. Taky jak tu nekdo psal, pach je dulezity i pro vyber partnera, protoze je vedecky dokazano, ze lidem voni partner tim vice cim je jeho geneticka informace odlisnejsi od jeho. Dela se to tak, ze tampon, ktery nosi pokusni muzi(zeny) v podpazi ocichavaji zeny(muzi) a hodnoti prijatelnost pachu . Potvrdilo se, ze cim byli pokusne osoby geneticky odlisnejsi, tim si navzajem voneli.
Z cehoz vypliva neprehanet to s hygienou ani s prehlusovanim pachu jinym pachem (odoranty)
Jeste poznamka... Myji se kazdy den

Kvik.M. 21. 1. 2006 | 20:54

Ahojky podle mě ma každý vonět čistotou ne papfémem na sto honů a také předehra je hlavně pro ženy dost podstatná

Maricka 15. 1. 2006 | 16:13

S tím pachem je to podle mě dvojí.Partněři by si měli vonět když jsou sami sebou,teprve potom to je to pravé a ti dva spolu mohou být štastni protože jinak je to jen o tom že si na něco hrají.Je pravda že oholený a navoněný partner je super ale co až se ráno probudí a nebude?!

sonda 12. 1. 2006 | 13:19

Milé dámy,pokud si vybíráte chlapy podle vůně kterou může vonět dalších x chlapů tak je to chyba. nikdy toho pravého nenajdete.každý živočišný druh si vybírá partnera podle těles. pachu.Člověk není vyjímkou. Proč vám nevoní váš otec? protože kdyby vám voněl bylo by to zlé. Hledejte muže, jehož tělesný pach vám nebude nepříjemný, teprve s takovým můžete být naprosto šťastná.

Naty 10. 1. 2006 | 20:44
Barush 6. 1. 2006 | 19:38
velvira 6. 1. 2006 | 16:13

S tím pachem je to pravda. Jen se domnívám, že tenhle článek nemá na www.dama takovou účinnost, jakou by měl např. na stránkách typu www.pan, www.muz, www.spravnychlap, www.countryman atd. Možná by se tím vyřešily mnohé problémy s bolestmi hlavy a nechápavostí něného pohlaví.

Míla 6. 1. 2006 | 15:50

Ahoj ve spolek!!
Je mi 42 let a souhlasím s tím, že když je člověk čistotný, dbá na sebe, tak lehké zpocení není na závadu. Je rozdíl, když se někdo koupe jen v sobotu, nebo když se myje denně a někde se lehce zpotí. Mně vadí neupravený, nedbalý, neoholený a neostříhaný chlap - vandrák!! To, aby ještě páchl špínou a neměl čisté oblečení, no to už je bez komentáře. Neznamená to ale, že musí muž vonět na sto honů a ještě za dva dny být cítit, kudy prošel. Takové znám taky a to je zase ten druhý extrém, který mi nevyhovuje. Musí být vše s mírou, tak akorát.

Beth 6. 1. 2006 | 08:36

nepříjemný pach mi vadí, ale běžná vůně těla nikoliv, právě naopak stačí běžné hygienické návyky, nemusí na sebe chlap lít litr voňavky denně

dexy 5. 1. 2006 | 22:34

Prikláňam sa k 81% žien a tých zvyšných 19% obdivujem, ako sa vedia cez nepríjemné telesné pachy preniesť. Myslím, že v takom prípade sa nedá hovoriť o intímnom zblížení, ale o párení sa.

Bibina 5. 1. 2006 | 21:22

Mám chúť na sexuální hrátky než se k mému nosu přiblíží "příjemná" vůně pachu. To je pak veškerá sexuální chuť kdesi.

rur 5. 1. 2006 | 20:13

U té osobní hygieny mi chybí %.
Jinak mohu potvrdit, že na mojí přítelkyni tohle opravdu funguje. Když za ní přijdu čerstvě umytý, oholený a navoněný, je to dost velký rozdíl, než...když ne... Ale mě například vůně jejího potu spíš vzrušuje... Formulace "nepříjemný zápach" podle mě není dobrá - každého asi nepříjemný zápach utlumí, ale jde spíš o to, co je pro koho nepříjemný zápach.

monak 5. 1. 2006 | 14:17

S tím tělesným pachem je to pravda. Odradí mě můž když je cítit potem, nebo má špinavé ruce a nehty.
Také mě odrazuje muž, který si neustále vynucuje sex a je stále dotěrný. To se mi opravdu nechce....

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou…