Tělo hebké na dotek

15. 10. 2008
Tělo hebké na dotek
Velkou pozornost věnujete svému obličeji, jeho pokožku hýčkáte drahými krémy, ovšem bez péče věnované celému tělu nemůže být celkový výsledek nikdy dokonalý. Každičký centimetr kůže si zaslouží jemný dotek pro krásu a zdraví.

Naučte se věnovat pravidelnou péči nejen své tváři, ale také tělu. I ono je vystavováno stejným vlivům jako obličej. Do základní kosmetické výbavy proto přidejte pořádnou láhev tělového mléka. Vybrat si můžete ze široké nabídky na trhu, ale rozhodně by vám neměla uniknout šestice novinek.

Z kosmetiky předepisovanými lékaři – dermatology – vychází nové tělové mléko od Garnier. Jeho extra krémová textura báječně hydratuje a vyživuje i tu nejsušší pokožku. Mléko se snadno nanáší a přitom si uchovává vlastnosti výživného krému. Tělové krémové mléko oceníte zvláště v chladném počasí, kdy kůže trpí přechody z chladu do tepla a ani topení či klimatizace se na jejím stavu zrovna dobře nepodepisuje. O mýdlu ani nemluvě.

Mléko obsahuje jedinečnou ingredienci HydraFix jinak známé jako urea, která váže v pleti vodu. Tato látka se ve zdravé kůži přirozeně vyskytuje, tvoří její jedno procento. V tomto přípravku najdete pětinásobné množství. Hydrafix představuje přirozený způsob, jak udržovat pokožku pružnou, hebkou a barevně sjednocenou. Příjemná konzistence a decentní parfemace dělá z krémového mléka příjemnou záležitost, kterou si budete ráda užívat pravidelně každý den.

Zvýšenou péči s přibývajícím věkem potřebuje nejen tvář, ale také celé tělo. Vysušení, oslabení pevnosti, zašedlý tón, to vše jde ruku v ruce s časem a nedostatečnou péči o pokožku. Stejně jako přizpůsobujete výběr kosmetiky pro obličej, stejně učiňte také při koupi tělových přípravků.

Oblíbená řada pro zralou pleť Age-Perfect od L’Oréal Paris nabízí vedle pleťových krémů také jedinečné tělové mléko s obsahem vápníku. Právě tato látka věkem v těle klesá a má na svědomí nejen křehnutí kostí, ale také jeho nedostatek oslabuje buňky. Další aktivní složky se starají o dodání ideální hydratace a také ochrany před UV paprsky, které zapříčiňují tolik nechtěné pigmentové skvrny. Age-Perfect Calcium mléko je dokonce při pravidelné aplikaci redukují a to o radikálních 74 procent za dva měsíce.

Oblíbené tělové mléko z řady Avon Care dostává s příchodem zimní sezóny slavnostní háv. Tradiční světle modrý obal změnil image ve vášnivě červený s bílými ornamenty evokující třpyt a lesk nadcházejících svátků.

Změnou obalu to však nekončí. Výživné tělové mléko s rostlinnými výtažky a vitamínem E nyní nově obsahuje spoustu třpytivých částeček. Nově tak mléko Rich Moisture nejen zpevňuje pokožku celého těla a navrací jí tolik potřebnou správnou hladinu hydratace, ale též ji zahaluje do svůdného závoje sexy třpytu.

Ihned po nanesení mléka ucítíte jeho příjemnou konzistenci, která se během několika málo vteřin vpije do pokožky a poskytne si tolik žádanou výživu a rázem zvýší hladinu hydratace. Výsledkem je hladká kůže na dotek, rozzářená droboučkými třpytkami.

Citlivá pokožka přináší své majitelce nejednu starost. Často přehnaně reaguje na vnější podněty jako změna teploty, znečištěné životní prostředí, nadměrná hygiena i volba nesprávných kosmetických přípravků. Stejně tak se na jejím stavu projevuje stres a nesprávná životospráva. Výsledkem je přecitlivělá kůže, která nevypadá zrovna nejlépe.

Švýcarská kosmetická značka Fenjal vytvořila zcela novou řadu určenou přesně pro potřeby citlivé pokožky celého těla. Tělové mléko Sensitive Touch pomáhá dostat citlivost do rovnováhy s pomocí čistých rostlinných olejů, aloe vera a ovsa. Aloe přináší dlouhodobou hydrataci a výtažky z ovsa se stará o zklidnění. Mléko neobsahuje alkohol, parafín ani žádná umělá barviva, jeho neutrální pH má příznivý vliv na jemnost a hebkost.

Další novinkou ze Švýcarska je tělové mléko Swiss Basics s příjemnou krémovou texturou a obsahem blahodárných minerálů. Celá linie Swiss Basics obsahuje švýcarské minerály, které navrací pokožce vlhkost a hydrataci.

Co jsou švýcarské minerály? Jedná se o sůl ze Švýcarského Porýní, iodizovaná a plná fluoru. Tato látka se nachází hluboko v zemi jako solná vrstva ve skalách. Tento původně surový materiál je pomocí moderní technologie změkčován a krystalizován. Sůl působí v součinnosti s dalšími minerály podporujícími hydrataci vaší pleti a zanechává ji tak jemnou a dostatečně vyživenou.

Po koupeli či sprše vetřete jemné mléko do pokožky do celého těla, přípravek mu poskytne dostatečnou hydrataci, pleť bude den ode dne jemnější a vláčnější.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Posledních pár dnů se věnujete svým potřebám. Plánujete budoucnost a upevňujete sebevědomí. S láskou se jen trápíte, tak ji na chvíli neřešíte. Při rozhovoru s drahou polovičkou byste se…

Nejčtenější články

Doporučujeme