Temná stránka osobnosti podle znamení! Jak se s ní poprat?

18. 3. 2022
Všichni lidé mají dobré a špatné vlastnosti. Nikdo není dokonalý a právě kombinace dobrého a horšího vede k přirozené rovnováze. Světlá a temná stránka naší osobnosti z nás dělá to, kým jsme, a určuje naši povahu i to, jak budeme žít naše životy. Proto je důležité pochopit, přijmout i využít naši temnou stránku bez pocitu, že ji musíme popřít či ignorovat.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je výjimečně impulzivní a je velmi náchylný k netrpělivosti a hněvu. Chce dělat věci co nejdříve a po svém. Vládne mu Mars, který představuje sílu, ráznost a odvahu. Beran nikdy nebude váhat udělat cokoli, pokud se mu někdo postaví do cesty. Když věci nejdou tak, jak Beran chce, může jednat naštvaně. A i když je v jádru laskavý člověk, někdy projevuje malý zájem o nápady druhých, protože ho zajímají jen ty jeho. Může být také velmi nezralý a někdy jednat dětinsky.

Co dělat:

Pokud chcete na těchto negativních vlastnostech zapracovat, musíte začít tím, že k sobě budete upřímní a promluvíte si s rodinným příslušníkem nebo přítelem, kterému důvěřujete. Poslouchejte, co o vás říká, vyslechněte jeho rady, aniž se urazíte. Vždy, než přijmete jakékoli rozhodnutí, promluvte si s ostatními a podívejte se na věc z jiné perspektivy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, zářijové dny začínají být zajímavé především, co se lásky týká. Aktuální idol splňuje všechny vaše představy a vy jste plni síly. Jedná se totiž o protějška, s nímž si dokážete…