Tento týden v Ulici: Velká rána pro Klímovy a Vašut jako nová postava seriálu

Tento týden v Ulici: Velká rána pro Klímovy a Vašut jako nová postava seriálu

Tento týden se v Ulici poprvé objeví charismatický Marek Vašut jako Hermanův otec. Gábina podlehne okolnostem i zvědavosti a s Hermanem st. se tajně sejde. Když se Jirkovi nakonec přeci jen přizná, ten v tu chvíli uvidí rudě. A nebyli by to Pumrová s Mastným, aby do toho nezačali zase strkat nos.

Rudě uvidí i Jirka Hložánek a Pavel, když se ocitnou tváří v tvář Kamilovi, jednomu z běžkařů, se kterým holky strávily Silvestra. Kamil se totiž bude chovat tak, že ani Jirka, ani Pavel už holkám neuvěří tomu, že o silvestrovské noci k ničemu nedošlo.

Kostlivci vypadnou ze skříní také u Máry a Karly. Na vině bude Jakubův rozhovor v bulváru. Vyplavou kvůli němu na povrch věci, jež o sobě Karla a Mára zatím netušili, ke všemu jen pár dní před plánovaným rozvodovým stáním.

Hodně krušné chvíle zažijí také Klímovi, protože Iva se na pravidelné kontrole u lékaře dozví špatné zprávy.

Jinde se naopak zableskne na lepší časy. Mezi Magdou a Prokopem začnou tát ledy. Dokonce si spolu domluví i jednu společnou akci.

Evu si vezme do parády šéfka prodeje, což nezůstane bez odezvy. Eva se znovu naplno vrhne do svého byznysu, což přinese spoustu vtipných momentů. Tentokrát ji naplno podpoří také Miloš, jenž se musí rozloučit s miláčkem rodiny – Eviným firemním autem Krakenem.

Ulice bude přinášet další příběhy svých hrdinů opět od pondělka do pátku v obvyklém čase, od 18:30. S týdenním předstihem se diváci mohou podívat na nové epizody Ulice na Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud