Teploty stoupají: Jak zachovat nalíčený obličej svěží po celý horký den?

12. 6. 2020
Teploty stoupají: Jak zachovat nalíčený obličej svěží po celý horký den?
Udržet pleť v létě svěží po celý den a zároveň si zachovat nalíčení bývá téměř nadlidský výkon. Jsou dny, kdy je prostě nejlepší se vůbec nelíčit, pokud se ale bez make-upu neobejdete, máme pro vás pár tipů.

Bez fixátoru ani ránu

Fixátory make-upu jsou v poslední době hodně oblíbené, a to nejen v létě. Slibují, že udrží vaše líčení na svém místě klidně celou noc, pokud vyrazíte na večírek. Tyto sliby berte samozřejmě s nadsázkou, pravdou ale je, že službu vám určitě prokážou, hlavně v létě. Rozhodně nemůžete počítat s tím, že se ráno nalíčíte, celý den budete běhat na slunci, pak vyrazíte na cvičení a večer bude make-up jako nový. Pokud ale před sebou máte poklidný den, pomůže vám fixátor udržet svěží líčení až do večera, horku navzdory. Poté, co se nalíčíte, chvíli počkejte, než se make-up ustálí, a poté ze vzdálenosti zhruba dvaceti centimetrů nastříkejte fixátor přes celý obličej. Nezapomeňte ho předtím protřepat! Po aplikaci je také dobré si ubrouskem opatrně otřít rty, jelikož fixátor má tendenci zanechávat na ústech bělavý povlak.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu přemýšlíte o přestavbě domu či koupi nového nábytku. Pořád jste se k tomu neměli, ale nyní vám půjde práce od ruky. V tomto období se vám daří ve všech směrech, a proto by…

Nejčtenější články

Doporučujeme