TEREZA (44): Na vodě jsem byla nevěrná, manžel zatím spal ve stanu

9. 7. 2019
TEREZA (44): Na vodě jsem byla nevěrná, manžel zatím spal ve stanu
Tereza se svým manželem nebyla příliš spokojená, co se sexu týče. Loni ale dostala příležitost si to vynahradit, a tak neváhala. Jak dopadlo její noční dobrodružství?

Loni v létě jsem zažila něco, co by mě ani v tom nejbláznivějším snu nenapadlo. Spolu s přáteli jsme se rozhodli, že si po letech vyjedeme znovu na vodu, kam jsme tak rádi jezdili, když nám bylo sedmnáct, osmnáct let.

Vzala jsem manžela, děti odevzdala babičce a vyrazili jsme. Dovolená začala slibně, počasí nám přálo, nálada byla výborná, parta báječná. Celý den jsme pluli a prokládali to jen krátkými zastávkami na pivko či propečenou klobásu. Večer jsme přirazili do kempu. Do noci se sedělo u ohně, zpívalo a samozřejmě popíjelo.

Ale jednou se to dost zvrhlo. Přihnula jsem si trochu víc, než jsem zvyklá, a když se ke mně začal vinout jeden náš letitý kamarád, ztratila jsem veškeré zábrany. Na vodě byl bez manželky, tenkrát byla nemocná. Manžel v tu dobu již spal ve stanu.

No a my dva se ruku v ruce potají od ohně vytratili. V blízkém lesíku Zdeněk roztáhl deku, kterou vzal pohotově s sebou. Okamžitě jsme se na sebe vrhli. Měla jsem za sebou tenkrát delší sexuální abstinenci. Doma nám to v tomto ohledu totiž nikdy moc neklapalo.

Manžel na sex nikdy moc nebyl, v podstatě mu to stačilo jednou za měsíc. Mně rozhodně ne, ale už jsem neměla sílu neustále o milování škemrat. Když se proto na mě vrhl Zdeněk, ze kterého byly paf pokaždé všechny ženské, brala jsem to vlastně jako poctu.

Milování na dece pod rouškou tmy bylo sice velmi rychlé, ale neskutečně vzrušující. Zdeněk přesně věděl, kam sáhnout, abych si to maximálně užila. A navíc to byl opravdový nadsamec. Jen co jsme skončili, byl připravený na pokračování. Neváhala jsem ani podruhé...

V noci jsem se pak potichu vplížila do stanu, abych svého muže neprobudila. Ráno jsme se Zdeňkem dělali, jako kdyby se nic nestalo, a přitom jsme se stačili domluvit na opakované večerní skotačení.

Další noc to bylo ještě náruživější a odvážnější, vyšplhali jsme spolu na myslivecký posed, kde jsme rozehráli opravdu divokou milostnou partii…

Když po pár dnech náš zájezd na vodu končil, docela jsem si oddechla, po promilovaných nocích jsem byla neskutečně utahaná. Užila jsem si „vodu“ naprosto maximálně. Nikdo se naštěstí nikdy nic nedozvěděl a my dva, když se potkáme, na sebe vždycky jen spiklenecky mrkneme.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Novoluní v Beranu na vás působí spíše depresivně. I když si to dost dobře neuvědomujete, berete si toho na svou zodpovědnost mnoho. Jen si dávejte pozor, ať neděláte úkoly také za kolegy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme