Tereza Maxová tváří Ecollagen

19. 3. 2007
Tereza Maxová tváří Ecollagen
Tereza Maxová je jednou z nejvyhledávanějších českých top modelek a zároveň také uznávanou osobností pro její vztah k potřebným dětem, kterým již 10 let pomáhá prostřednictvím nadace nesoucí její jméno. Od ledna tohoto roku působí Tereza Maxová v další roli. Jako tvář kosmetické společnosti Oriflame Česká republika se objevuje již od ledna na reklamních vizuálech v médiích.

Při příležitosti uvedení nové řady pleťové kosmetiky Ecollagen jsme Tereze položili pár otázek.

Terezo, v listopadu jste byla představena jako nová tvář značky Oriflame, od té doby uběhly dva měsíce. Co jste od té doby všechno stihla? Stačila jsem se zrekreovat v Jihoafrické republice. O dobrodružství nebyla nouze. Potápěla jsem se se žraloky, navštívila místní sirotčinec, což byl nejsmutnější zážitek, vidět pohromadě tolik dětí nakažených AIDS. Je zvláštění jak pocit dovolené rychle vyprchá a každodenní život se vrátí do svých kolejí. Toby je zpět ve škole a já v jednom kole mezi prací a nadací.

Změnilo se něco ve Vašem vnímání této značky, poté, co jste nahlédla tak říkajíc „pod pokličku“? Vždycky jsem viděla jen produkty a nyní si už umím představit i tu spoustu práce, která je v pozadí.

Jste stále více vidět v České repulice. Je to pouze kombinací faktorů, že spolupracujete s Oriflame a Vaše nadace slaví 10. výročí svého založení? Možná je to tím, že díky Oriflame je zde člověk více vidět, ale většinu práce mám v zahraničí a spoustu času s rodinou trávíme i v Monaku.

Oriflame slaví 40. leté jubileum, Vaše nadace desáté. Nabízí se otázka na společné plány nebo aktivity. Budou nějaké? Plánů je spousta. Nadace vstupuje do druhé desetiletky s ambiciozním plánem a rádi přijmeme pomoc od zkušených a úspěšných čtyřicátníků.

V očích mnoha žen jste jejich vzorem, rády vás následují, hovoří o vás jako o nejkrásnější české modelce. Jak toto označení vnímáte? Vy sama jste názoru, že fakt, že jste se stala jednou z nejvyhledávanějších top modelek, byla pouze souhra náhod. Váš život je ale přeci jen dost odlišný od průměrné české ženy… Jo to si myslíte :-) Budíček v 7 hodin, vyvenčit psa, připravit snídani, hodit dítě do školy, nakoupit, uvařit, uklidit, stavit se v nadaci, vyřídit maily, schůzka Správní rady, vyzvednout dítě ze školy, odvést na kroužky, potom domů, večeře, úkoly, venčení psa.... díky bohu, že můžu na placenou dovolenou, tak od jisté doby přezdívám práci.

Terezie Sverdlinová na Vás prozradila, že jste přijala nabídku ministerstva zahraničí a stala jste se tváří České republiky, jež je spojena s novou pro propagací země v zahraničí. Je to pravda? Udělalo mi to radost. Je to moderní kampaň, která prezentuje Českou republiku v zahraničí. Sama se považuju za velkýho patriota a tričko Born Czech, které navrhla s Klárka Nademlýnská, jsem ještě nesvlíkla :-)

V cizině vás označují za českou prezidentku, dokážete si představit, že byste tuto funkci skutečně v budoucnu zastávala? Nepřipadala byste si v politice jako černá ovce mezi bílými? V cizině holt neví, o čem mluví. Tady doma v Čechách je lepší zůstat apolitický.

Terezo, řeč je o pleťové kosmetice, o výrobcích proti stárnutí pleti… Který z těchto výrobků nechybí ve vaší každodenní péči.. Kromě zaručeného antiagingu - slivovice, je to i Emergency Face Lift. Vřele doporučuji.....obojí, protřepat, nemíchat.

Sáhnete po výrobcích proti vráskám? Měla jste již příležitost vyzkoušet nový Ecollagen... dostane se tedy Ecollagen na pomyslné čestné místo ve vaší koupelně? Musím říci, že jsem tu možnost měla a doufám, že tato jedinečná technologie pro vyhlazení vrásek a Tri-Peptid komplex, který podporuje přirozený vznik kolagenu v pleti, udělá zázraky.

Používáte výrobky Oriflame i v soukromí, když zhasnou světla lamp, neútočí na Vás objektivy fotoaparátů a kamer? T: Jsem zastánce přírodní kosmetiky, takže v každodenním životě nachází Oriflame své místo.

Prozradíte nám v závěru recept na krásu? Příroda je mocná.

Biografie Terezy Maxové: Narodila se 31. srpna 1971 v Pardubicích. Světová top modelka žijící střídavě v Praze a Monaku. Její profesionální kariéra modelky započala v roce 1989 v Paříži, kdy se jako sedmnáctiletá zúčastnila konkurzu modelingové agentury. Stále patří mezi nejvyhledávanější topmodelky světa. Po maturitě na pražském gymnáziu nastoupila na právnickou fakultu, po dvou letech individuálního studia ji vzhledem ke své vysoké pracovní vytíženosti přerušila. Je matkou šestiletého Tobiase. V roce 1997 založila Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá dětem ve více než dvou stech dětských domovech a kojeneckých ústavech a dětských centrech. Aktuálně má Nadace Terezy Maxové pod patronátem přes šestnáct tisíc dětí bez rodičů v České republice. Tvář Terezy Maxové se objevila na titulní straně britského Vogue, stejně jako na předních stranách časopisů Elle, Marie Claire a Glamouru. Prošla se po všech významných přehlídkových molech a byla tváří reklamních kampaní mnoha světových módních a kosmetických značek. Až do roku 2007, kdy zahájí spolupráci s Oriflame, nebyla Tereza Maxová tváří žádné kosmetické společnosti v České republice.

Na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz se dozvíte více o spolupráci s Terezou Maxovou a projektu Oriflame dětem. Můžete si zde prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na úspěch, a proto si ho udržujete. Stále přicházíte s nevšedními nápady, které nepostrádají šťávu a švih. Toto je ideální stav. Do všem činností na pracovišti se hned…

Nejčtenější články

Doporučujeme