Tereza, Nikola, Katka: Jaké jsou naše tajné erotické touhy?

24. 1. 2013
Tereza, Nikola, Katka: Jaké jsou naše tajné erotické touhy?
Přiznejme si to: S erotickými sny si občas v mysli pohrává každý z nás. Hra je o to zábavnější, že dovoleno je úplně všechno. Stačí překonat ostych. Oslovili jsme šest žen a ptali se jich, jak ony samy překonaly stud mluvit o sexu a jaké jsou jejich tajné erotické touhy. O čem všem mohou ženy snít? A dávají vůbec přednost snění před skutečností?

Terezie (34): Zažila jsem hodně, chci „normální“ sex

Stud se v mém slovníku nikdy nevyskytoval. Spíš jsem naopak vždycky cítila, že je moje sexualita neobyčejně silná a mnohem silnější než u ostatních. Dokonce si pamatuji, že jsem už jako malá měla erotické sny. Mohlo mi být tak pět let, když jsem sestřenici vysvětlovala, jak si má „dělat dobře“.

Vyrostla jsem ve velmi otevřené rodině, kde nic ohledně sexu nebylo tabu. Moji rodiče se mnou mluvili naprosto otevřeně, pro někoho možná až moc. Táta měl za sebou hodně divoké mládí, a tak klidně u nedělního oběda vyprávěl, co všechno zažil, a máma se tomu jen smála… Asi i proto jsem se vůbec nestyděla, když jsem mámě řekla, že bych chtěla mít s přítelem sex. Ona to vzala úplně normálně a vzala mě ke svému gynekologovi pro antikoncepci.

Horší bylo, že jsem docela brzo začala cítit, že mě láká sado-maso. V pubertě jsem si připadala jiná a divná, protože se tehdy o lidech s podobnými sklony mluvilo jako o úchylech, kteří patří za mříže. Moc mi pomohlo, že jsem mohla číst knihy od profesora Vondráčka, který se sadomasochismu věnoval. S realizací mých představ to ale bylo horší, protože kluci, se kterými jsem chodila, se styděli mnohem víc než já. Dokonce jsem na ně zkoušela různě „narafičit“ situace, které mě vzrušovaly. No, bylo to často spíš trapné a směšné.

Za svůj sexuální život jsem si vyzkoušela opravdu hodně. Vím, k čemu se používají háky, biče, důtky nebo třeba klec. Za BDSM praktiky se rozhodně nestydím, i když od doby, co mám malou dceru, se moje sexualita změnila. Jako kdybych přepnula někam jinam.

Jenže tím, jak jsem byla otevřená a vyzkoušela i celkem extrémní zážitky, narazila jsem na to, že se mě muži bojí. Mají strach z mých zkušeností a obávají se toho, že mi už nemají v posteli co nabídnout. Mám pocit, že když budu chtít partnera pro „normální“ sexuální život, je mé přání těžko splnitelné.


Nikola (25): Můj erotický sen? S cizím mužem v cizím pokoji…

Sex je pro mě stejně přirozený jako dýchání a neumím si bez něj představit svůj život. Sex je dnes snad všude, ať už se dívám na televizi, nebo si otevřu nějaký časopis, dostávám rady, jak na „to“, ale jen málokterý pár si v posteli vyhovuje hned od začátku, a proto je důležité o svých přáních mluvit. Přišlo by mi zvláštní, kdyby se někdo dnes tvářil, že o sexu se nemluví nahlas nebo dokonce vůbec.

Moje máma to má stejně a myslím, že právě díky ní se nestydím. Když jsem byla v pubertě, sama mě vzala ke svému gynekologovi a řekla mi, že až budu potřebovat antikoncepci, stačí říct. Díky tomu, že byla taková, nestyděla jsem se za ní nikdy přijít. Vlastně dodnes spolu probíráme naše partnery a navzájem si radíme.

I když o svém tajném erotickém snu bych jí asi neřekla. Vzrušuje mě představa, že jednou budu sama v baru a osloví mě přitažlivý chlap, ze kterého se mi hned podlomí kolena. Bude mít mužně široká ramena, pronikavý pohled a hlavně pevný sexy zadek. Hned od prvních okamžiků to mezi námi bude jiskřit tak, že se neubráníme vzájemným lehkým dotykům. Když mi nabídne, abychom šli na hotel, hned souhlasím. Sice o něm nic nevím, ale jsem tak vzrušená, že mě vůbec nezajímá, kolik je mu let nebo kde pracuje. Nemusím nic předstírat a jen si celou noc užívám…


Kateřina (34): Dala bych si trojku…

Mluvit o sexu mi asi nikdy nedělalo zvláštní problémy. Samozřejmě že když jsem byla v pubertě, byly to spíš teoretické hovory, ale ani tehdy jsem se moc nestyděla. Tedy před kamarádkami a svými láskami, s rodiči to bylo horší. Ne že by u nás v rodině byl sex tabu, ale nikdy se nijak zvlášť neprobíral. A když se potom později začala maminka vyptávat na můj sexuální život, už jsem neměla potřebu se jí svěřovat. Mám pocit, že sex k životu prostě patří a je zbytečné se tvářit, že jde o něco „neslušného“.

Pokud jde o komunikaci o sexu, jsem vlastně celkem otevřená. Dokážu se s partnerem bavit o svých přáních a představách. Přijde mi, že pokud si neřeknu o to, co bych ráda, těžko to můj partner pozná sám. Myslím si, že hovory o sexu ke vztahu prostě patří a je špatně, když dva o tak důležitém tématu mlčí. To, co jsem chtěla vyzkoušet, už jsem zkusila. A byly to zkušenosti natolik příjemné, že bych se nebránila tomu prožít je znovu.

Jediné, co jsem si zatím nesplnila a čemu bych se nebránila, je švédská trojka. Vzrušuje mě představa, že se mi věnují dva muži a dělají všechno proto, abych já byla spokojená. Navíc miluji uspokojovat muže orálně až do konce a s jedním mužem to znamená chvíli si počkat, než bude schopen pokračovat dál.

V případě švédské trojky tento drobný problém odpadá. Zatím se ale nenaskytla příležitost, že bych potkala dva muže, kteří by mě přitahovali a zároveň byli dost otevření a šli do toho…

Tajné sny dalších tří žen si přečtete již brzy v příštím článku.

Článek vyšel v časopise Moje Psychologie

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, očekávejte nadměrný přísun vitality, kterou však musíte nasměrovat správnou cestou, jinak přijde vaše úsilí nazmar. Nepodléhejte špatným radám, které přicházejí z okolí. Opět vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme