Terezie (45): Rakovinu jsem dostala kvůli komplikovanému vztahu s otcem

18. 8. 2021
Když se dlouhodobě trápíme a žijeme v problematických vztazích, trpí nejenom naše duše, ale i tělo. Můžeme i onemocnět. Terezie je přesvědčená, že přesně to stálo za její závažnou nemocí. Její názor potvrzuje i lékařka.

Táta chtěl kluka

Terezie je jedináček, dnes dospělá žena, celý život si ale dává za vinu, že se vůbec narodila. Že se narodila otci, který si přál syna. „Maminka mi vyprávěla, že táta toužil po synovi, a když jsem se narodila, tři dny nepřišel domů. Ne, že by mě oslavoval, opil se ze smutku,“ vypráví Terezie. Jejich vztah byl komplikovaný natolik, že spolu téměř nemluvili. „Představte si, že žijete pod jednou střechou s někým, koho milujete a toužíte, aby on miloval vás, jenže dotyčný vás ignoruje, odpovídá vám jednoduchými větami, na jakýkoliv fyzický kontakt reaguje odtažitě, nedává najevo žádné emoce, dokonce ani tu nenávist. Kdo by tohle vydržel,“ ptá se Terezie.

Jak snížit riziko rakoviny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vás varují před nemilými náhodami a naschvály. Sice se snažíte ze všech sil a jste profesně pečliví, nicméně se dějí věci, které nemůžete z padesáti procent ovlivnit. K tomu vám…