Terezie (45): Rakovinu jsem dostala kvůli komplikovanému vztahu s otcem

18. 8. 2021
Foto: iStock
Terezie (45): Rakovinu jsem dostala kvůli komplikovanému vztahu s otcem | Foto: iStock
Když se dlouhodobě trápíme a žijeme v problematických vztazích, trpí nejenom naše duše, ale i tělo. Můžeme i onemocnět. Terezie je přesvědčená, že přesně to stálo za její závažnou nemocí. Její názor potvrzuje i lékařka.

Táta chtěl kluka

Terezie je jedináček, dnes dospělá žena, celý život si ale dává za vinu, že se vůbec narodila. Že se narodila otci, který si přál syna. „Maminka mi vyprávěla, že táta toužil po synovi, a když jsem se narodila, tři dny nepřišel domů. Ne, že by mě oslavoval, opil se ze smutku,“ vypráví Terezie. Jejich vztah byl komplikovaný natolik, že spolu téměř nemluvili. „Představte si, že žijete pod jednou střechou s někým, koho milujete a toužíte, aby on miloval vás, jenže dotyčný vás ignoruje, odpovídá vám jednoduchými větami, na jakýkoliv fyzický kontakt reaguje odtažitě, nedává najevo žádné emoce, dokonce ani tu nenávist. Kdo by tohle vydržel,“ ptá se Terezie.

Jak snížit riziko rakoviny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do práce chodíte neradi, protože se vám nedaří. Za vše může zvýšená citlivost a únava. Nejraději byste vyrazili někam na dovolenou, ale to vám už nevyjde. Milí Raci, nepodceňujte zvýšenou…