Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 31. 8. 2016 | 13:48
Mata69 31. 8. 2016 | 13:47

dragondra: v tvém věku (když jsme si tedy potykali) bys mohl mít trochu slušnější vyjadřovací schopnosti. Nikdo tu "arabáky a negry" neobhajuje, nevím před čím bychom je měly obhajovat, spíše jsme se všechny podivily nad tvou záští k ženám, které si s takovými muži něco začnou. Z toho čiší jakási závist, že jsou tito muži pro některé ženy tak atraktivní. A to, že žiješ nějaký čas ve spokojeném svazku, to vůbec nevylučuje to, co jsem napsala. A usoudit z článku, kde je zmínka o Džerbě (či jaké to destinaci), že dotyčné si cosi začaly s nějakým jinak zbarveným mužem, to prostě jen dokresluje obrázek o tobě.

dragondra 31. 8. 2016 | 11:34

Mata69: Máš zbytečné starosti děvče,žiji již několik let v dobrém vztahu s přítelkyní a mám to za 7.do důchodu. Jen mě vytáčí jak tady s kolegyněmi obhajujete ty negry a arabáky. Jestli se mi chystáš nadávat do rasistů tak mě tím nerozhodíš, já se za to nestydím.
Pozoruji také jak se k jednotlivým příspěvkům vyjadřují ti samí diskutéři. No asi mají patent na vše. Měj se.

lebahu 30. 8. 2016 | 18:46

dragondra: V celém článku je jednou zmíněna Djerba (jinak není nijak specifikováno, jaké národnosti, barvy či vyznání je plavčík), podobné příběhy se dějí na všech plážích světa... Islamisté se musí válet smíchy a mnout si ruce,že někomu stačí pouhý název rekreační destinace k tomu, aby byl hrůzou bez sebe.

Elynor 30. 8. 2016 | 12:22

dragondra: nebuď takovej vyplašenej, přece tě těch pár uprchlíků, kteří se sem dostali ( a většina z nich už je zase pryč ) nerozhodí.

Mata69 30. 8. 2016 | 11:21

dragondra: v článku není ani zmínka o tom, jestli to byl muslim....na tebe asi ženské neletí, že tě tak žere když spí s cizinci.

dragondra 30. 8. 2016 | 11:11

Dasa52: Jo jsem chlap, nemám zapotřebí závidět někomu úlet,jen asi za vším vidím spiknutí. Plus Elynor. Podejte si ruce s Merklovou,ta také je blahem bez sebe když ta utečenecká špína může obskakovat němky. A tyhle články tady mají navodit tu samou atmosféru i u nás. Takže až tady budou nacpaní arabáci,tak vy budete blahem bez sebe,že se o vás někdo zajímá.

Mata69 29. 8. 2016 | 19:23

Jinak tedy fakt nechápu proč spolu nemluví? Takové kámošky snad spolu probírají ledacos a když už se tedy tak odvázaly, proč to neproberou jako jak si užily poslední den dovči, že to byl úlet jako blázen, že se to nejspíš nebude opakovat a šmitec konec. Mladíka ze sociální sítě myslím jde dobře odstřihnout (asi se mu to fakt líbilo a rád by to zopáknul) a mít to jako ulítlé letní dobrodružství. Proč spolu nemluví, to fakt nechápu.

Mata69 29. 8. 2016 | 19:19

Milý autore článku, co je tohle za větu? "Od prvního dne od nás mohl tenhle opálený kluk odtrhnout oči." Jaký to dává smysl? Snad "nemohl od nás odtrhnout oči"!?

lebahu 29. 8. 2016 | 11:30

Já z nich mám pocit, že na sebe spíš žárlí kvůli plavčíkovi, než by byly v šoku se sexu ve třech. Podle toho jak se popisují... obtloustlé, nudné šprtky... a najednou buch, chlap se tváří, že je chce (což se jim asi běžně nestává) a ony si teď myslí, že jde o pravou a nefalšovanou lásku a neví jak s tím naložit.

ruzickaa 29. 8. 2016 | 09:53

Jestli jsou opravdu dobré kamarádky tak proč se spolu nebaví???Prostě at si spolu promluví stejně se jednalo jen nejspíš o prázdninový úlet tak proč se kůli tomu spolu nebavit zasmát se tomu a život jde dál.

Rambíša 29. 8. 2016 | 09:12

Nic nového pod sluncem: kdysi byli "inženýři plážoví" v Bulharsku a nejedna děvenka si užila,ba i dítě si z dovolené odnesla....Z nějakého jednorázového úletu bych nedělala záležitost- prostě se to stalo,nejde to odestát.Asi bych se zmínila,že to byl jen výstřelek a "zapomeňte"...

Dasa52 29. 8. 2016 | 00:00
Elynor 28. 8. 2016 | 19:57

Dasa52: mám takový dojem, že dragondra je muž - to by vysvětlovalo jeho přístup k úletům s černochy a jinými - jednoduše žárlí, že se ten úlet nekonal s ním )

Dasa52 28. 8. 2016 | 19:13
helza 28. 8. 2016 | 17:51

Já měla báječného spolužáka, který v zimě pracovával na vleku a v létě jako plavčík na "koupáku" v Olomouci. Byl fešák, vysokej, vypracovanej, vzdělanej a děsně fajn. Teď nevím, jak to s takovými plavčíky chodíu nás na Moravě, ale moc bych mu přála, aby si í zde užil takového zájmu o sebe dřív, než prohrál svůj mnohaletý boj s rakovinou.

j66 28. 8. 2016 | 14:36

lebahu: Já jsem ted četla termín "plážový inženýr", tj. místní inženýr toho času na dovolené Teda týkalo se to pláží v Senegalu a rovníkové Africe, ale postarší Evropanky jsou prý rády že mají "inženýra" a ne žádnýho "habibáka" , přece jen je třeba dbát na status

helza 28. 8. 2016 | 11:59

lebahu: Když oni ti zastánci spikleneckých teorií, nás, "nevěřící v konspirace, mají za ubohé blázny, kteří žijí mimo realitu a nedokáží racionálně uvažovat. A jsou nesmírně udiveni, ba v šoku, jak může i vzdělaný člověk být tak hloupý a tak iracionální, že tu evidentní spikleneckou pravdu nevidí.

farah.farah 28. 8. 2016 | 11:36

Asi tak odfrendovat si plavčíka na FB a nekomunikovat s ním by dost možná bylo nejlepší alespoň na čas. On je v tom svým způsobem nevině holky schválně dávaly najevo že se k sobě mají a trojka by jim nevadila, tak bych se na něj nezlobila že využil příležitosti, ale pokud v tom nehodlají pokračovat tak bych kontakt úplně uťala, aby si do toho nemalovaly něco co to není. Podstatnější je přátelství, které pro ni zjevně hodnotu má. Pokud á hodnotu má smysl se pokusit ho zachránit, odstěhovat se může vždycky. Z článku není vlastně jasné proč je tam teď takové dusno, co se jí hon hlavou, čeho se bojí, nebo co jí vadí.
Bojí se že kamarádka je lesba a půjde po ní, když už si to jednou rozdaly nebo se bojí že si to o ní myslí ta druhá? Bojí se že to někde bude vyprávět a ztrapní jí nebo by ji tím mohla vydírat? Co je vlastn za poblém? Podle mne je o tom potřeba si promluvit vytáhout to z těch temných hlubin na světlo.Mysl dokáže neuvěřitelné věci tak bych jí k tomu nedávala příležitost.vždyť z pohledu z venku o nic nešlo a je to celkem vtipná historka kterou ještě po letech možná rády jednou povypráví svému manželovi. Boha však o nic nejde. Lidi ze sexu děljí moc velké tabu a když pak překročí tu jejich tabuizovanou hranici je zle....ale fak jde o prd a pokud nechytly nějakou nemoc nebo neotěhotněly tak je fakt na čase se tomu v pohodě zasmát a jít dál.

Dasa52 28. 8. 2016 | 04:53

dragondra: mohla byste mi nějak smysluplně vysvětlit, jaký je rozdíl mezi úletem s černochem, bělochem, žluťochem a rudochem? docela by mě to zajímalo. na náboženství se ani neptám, protože to obvykle při jednorázovém sexu ani neznáte, takže těžko říct, s kolika muslimy, budhisty, protestanty atd. jste se už vyspala. nebo vy se ptáte chlapa na náboženství v okamžiku, kdy se ostatní ptají na kondom? abyste na to nedoplatila

lebahu 27. 8. 2016 | 17:07

dragondra: Kde čteš že je muslim? A ani netušíme jaké barvy pleti hoch byl. U nás taky není každý automaticky křesťan a běloch. A tzv. "habibáci" se na plážích Egypta, Tunisu... vyskytují už od doby, co se na tyto pláže jezdí Evropanky (a Američanky) opalovat. To nemá s dobou nic společného. Nehledej za vším spiknutí.

zuzkasim 27. 8. 2016 | 13:44

dragondra: Máš dojem, že by děj či veřejnost jakkoli jinak ovlivnilo, kdyby chlápek byl ateistický nebo křesťanský proutník?

dragondra 27. 8. 2016 | 11:44

Nejdřív článek o úletu s černochem, nejčko zase muslim. Nenápadné ovlivňování veřejnosti.že vše je v pořádku a že se nic neděje,když si to holky s nimi rozdají.

hynek 27. 8. 2016 | 04:04

A? No stalo se, je to jen váš prožitek a co je komu do toho? Stačilo povědět: a) Byl to úlet, už o tom nebudeme mluvit, nebo b) "druhou variantu", při odmítnutí v případné kombinaci s první...

Elynor 27. 8. 2016 | 01:04

Bohužel z toho článku nevyplývá, co je vlastně špatně. Slečnám se to nelíbilo a připadají si zneužité? Nebo se jim to naopak líbilo hodně a jsou překvapené, že to bylo tak hezké, chtěly by pokračovat a nevědí, jak do toho? Nebo se to líbilo jen jedné a ta druhá se teď bojí, že bude jaksi sváděna a obtěžována, a neumí říct, že teda ne? Nebo se prostě jenom stydí, protože si myslí, že tohle ostatní lidi nedělají? Těžko vymyslet, co s tím, když je tolik nejasností.

Elynor 27. 8. 2016 | 00:53

No jo, no. Pořád to propaguju, že sexuální experimenty se zásadně nedělají s kamarády a kamarádkami. To nejde míchat dohromady, a v 90% případů to končí takhle nějak podobně - chvíli ticho a pak je po kamarádství. Což je pochopitelně škoda. Taky jsem kdysi udělala takovou chybu, čehož jsem pak měla příležitost litovat, od té doby si dávám pozor. Teď záleží na tom, jestli chce slečna Terka zkusit zachránit situaci, nebo jestli si pro sebe vyhodnotí, že to nestojí za námahu. Úmysl odstěhovat se spíš svědčí o tom druhém... Plavčíka bych nechala plavat, ten vůbec není důležitý.

Dasa52 26. 8. 2016 | 22:38

lebahu: amen. mám s tím osobní zkušenost. rok mi zkoušel denně (!) psát na mobil, který si zřejmě zjistil někde v mých papírech v hotelu. pak evidentně začala další sezóna a byl pokoj ale musím říct, že nebyl nijak dotěrný a jednou mi docela dost pomohl, když mi jiný Tunisan ukradl peníze - byl to podvodník, který na oko před hotelem obchodoval se šátky a při smlouvání vyčóroval kupujícímu z peněženky prachy - ten můj obdivovatel, kterého jsem poprosila o pomoc, protože byl na recepci a uměl dobře anglicky, ho dohonil spolu se mnou, a nevím, jak ho k tomu donutil, ale peníze mi vrátil. mluvili spolu arabsky, takže nevím co mu řekl, ale bez keců mu ty prachy vydal.

Dasa52 26. 8. 2016 | 22:28

mambule: no, nemyslím, že s oběma, ale jak znám Tunisany, tak se určitě bude snažit oženit alespoň s jednou, aby se dostal do EU. oni to tak prostě dělají a je jim fakt jedno, jakou ženskou "loví", čehož jsem já, se svým věkem, jasným důkazem.

lebahu 26. 8. 2016 | 22:28

mambule: Spíš zkouší, kterou by oblbnul dřív a píše oběma. A pro případ, že by to neklaplo, má dalších 10 za sezonu ulovených v zásobě. Je zajímavý, že všichni plavčíci jsou vždy "synovec majitele hotelu".

Dasa52 26. 8. 2016 | 22:24

nejsem příznivcem takových úletů, už jsem tu psala, že zejména z hygienických důvodů, ale nechápu, proč se holky přestaly bavit jedna s druhou. je to prostě prázdninový úlet, spíš bych se tomu společně zasmála a dál to neřešila.

Nessy 26. 8. 2016 | 21:41
mambule 26. 8. 2016 | 20:44
lebahu 26. 8. 2016 | 20:20

1. Si nalejeme čistého vína: Plavčík nebyl okouzlen slovanskými zadky, většina těchto kluků si bokem přivydělává jako gigolové (v případě starších a bohatých turistek), případně se snaží přiženit do státu EU a získat povolení k pobytu či občanství (v případě naivních blběn).
2. By místo chození kolem sebe po špičkách bylo dobré si nalít to víno i skutečně, s kámoškou si sednout a rozebrat to, co se vlastně stalo, jestli to byl ůlet a zapomenem na to a nebo jste teda obě na holky (či bisexuální) a hodláte v tom pokračovat. "Tichou domácností" a zbabělým útěkem se ještě nikdy žádný problém nevyřešil. Ztratit nemáte co, tím, že si to mezi sebou vyříkáte můžete jenom získat.

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani v polovině pracovního týdne se nedočkáte pozitivní změny. Doma je to stále na nic a atmosféra spíše…