TEST: Jaký jste sexuální typ? Zjistěte to!

21. 3. 2016
Baví vás sex? Anebo dáváte přednost jiné zábavě? Dokážete využívat arzenál ženských zbraní, anebo vás koketerie s opačným pohlavím nebaví či uvádí do trapných rozpaků? Vyzkoušejte si náš test, který poodhalí, do jaké skupiny patříte.

Je načase si otevřeně říct: jsme živočichové. V moderních klimatizovaných kancelářích 21. století nesedí za počítači supercivilizovaní výkonní roboti, ale stejní homo sapiens sapiens jako před desítkami tisíc let. S tímtéž jednoduchým programem v hlavě: rozmnožit se. Sexuální pud je mocná síla, která nás zcela ovládá a které podřizujeme svoje životy, vztahy i profesní záležitosti.

Ještě než se vrhnete do vyplňování testu, je třeba říct, že sexualita je natolik komplexní záležitost, že se nedá vtěsnat do žádných škatulek a náš test slouží jen jako zábavná metoda, jak zjistit, ke kterému typu nejvíc inklinujete. Sexualita je nanejvýš individuální a těžko srovnávat nepřenositelné zážitky a prožitky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vychází z toho, co je nám dáno naším temperamentem, a také tím, co jsme od dětství prožívali, jak se k sexu stavěli naši rodiče a jaké zkušenosti jsme prožili. Skoro každý z nás si v sobě nese kromě vášnivých vzpomínek také nějaký ten sexuální trapas či nepříjemnou zkušenost. To vše se zapisuje do našeho podvědomí a vyplouvá na povrch ve chvíli, kdy v objetí uléháme do postele - a s lampičkou vypínáme i mozek.

VÝSLEDKY TESTU:

Většina odpovědí A:

  • Dračice

Sex si umí užít. Zná svoje tělo a nestydí se za něj, ani pokud nepředstavuje modelkovský ideál. Masturbuje, používá erotické pomůcky, o sexu se ráda baví, neuznává tabu. Nebrání se zážitkům na jednu noc. Pro muže je radost sdílet s takouvou ženu lože, mohou se s ní dosyta nabažit sexuálních zážitků. Jejím vzorem by mohla být Samantha ze Sexu ve městě.

Jenomže seriálové postavy neukazují negativa tohoto snadno vzrušivého, exaltovaného typu. Takové ženy bývají impulzivní, lehce zahoří vášní a vášni svůj život silně přizůsobují. Věrnost rozhodně není jejich silná stránka. Černým svědomím se dlouho netrápí. Proto v dlouhodobém vztahu zpravidla nevydrží a často přicházejí i o to, co by jim mělo být cenné. Dávají přednost rychlým požitkům před trvalým vztahem.

Většina odpovědí B:

  • Mrkací panenka

Umí koketovat, ráda se pěkně obléká, dělá jí dobře pozornost mužů a vyžaduje hodně pozornosti. Sbalit takovou ženu zabere čas, první rande rozhodně v posteli nekončí. Žena tohoto typu si vyslověně užívá dobývání a od protějšku vyžaduje dárečky, pozvání na večeři, prostě celý ten cirkus „hýčkej mě a já uvidím, jestli mi za to stojíš“.

Sexu se oddává ráda, ale často se nedokáže odpoutat od přílišné sebekontroly a v posteli spíš podává výkony, které se od ní očekávají, než aby dala volný průchod svým pudům. Dokáže zahrát perfektní orgasmus a sex často používá jako nástroj ovládání. Kontroluje se, chce být za každou cenu atraktivní a svůdná, miluje sexy prádlo a nebojí se experimentovat. To vše je ale spíš divadlo pro partnera, který má být vzrušený a fascinovaný její atraktivitou, než její skutečná sexualita. Ale sex není olympiáda, módní přehlídka ani prostředek, jak ovládnout partnera.

Většina odpovědí C:

Tichá voda

Průpovídky o šedých myškách, které se v posteli mění v sexuální mašiny, nejsou vůbec přitažené za vlasy. Takový typ ženy je atraktivní až na druhý pohled. Ženy „myšky“ bývají nesmělé, nenosí vyzývavé oblečení, neovládají umění koketerie a často závidí kolegyním, kterým stačí zavrtět zadkem, a mají okolo prstu obtočené všechny mužské v práci. Jenomže jejich velká devíza tkví ve skryté, silně prožívané sexualitě, která se projeví ve chvíli, kdy se cítí bezpečně. V dlouhodobém vztahu se dokážou odvázat, jsou upřímné, pozvolna se naučí poznávat potřeby partnera a dokážou mu sdělit, co jim dělá dobře.

S partnerem se dokážou sladit a užívat si mnohahodinové romantické i vášnivé milování, sex je pro ně radost.

Většina odpovědí D:

  • Netykavka

Někdo má sexuální pud nižší a smysl života hledá v jiných činnostech než v kopulaci. Proč ne. Média na nás ze všech stran tlačí, že musíme být za každou cenu sexy, atraktivní a „lovit“ podobně vybavené protějšky. Jenomže co když už mají ženy „uloveno“ a je jim dobře v klidných vodách manželského či partnerského života? Anebo co když je jim dobře single? Typ netykavka není pejorativní označení a do této škatulky se řadí víc žen, než by se na první pohled zdálo.

Třeba jen v určité části života. Sex pochopitelně provozují, ale kdyby to bylo jen na nich, klidně by si ho dopřály jen párkrát za měsíc. Ani sex „o samotě“ je nerozpálí doběla, prostě je jim vzácnější partnerská harmonie a něžné objetí než celonoční sexuální maraton. Snad je jen dobré si zvolit podobně naladěný protějšek.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Luna je ve Vodnáři a Slunce ve vašem znamení! Dávejte si tedy pozor na žíly, kotníky a nespavost. Za celý týden toho na vás bylo dost, a proto byste se měli oddat slastnému odpočinku.…