Test krému Neovadiol pro zralou pleť: Je pokožka svěží a plnější, jak slibuje?

2. 10. 2017
Test krému Neovadiol pro zralou pleť: Je pokožka svěží a plnější, jak slibuje?
Po čtyřicítce začne být na pleti každý rok vidět, co rok, někdy stačí i měsíc zvýšeného stresu a vaši přátelé si říkají, co se to stalo s vaším obličejem. Zatímco tedy ve dvaceti stačilo namazat si obličej jakýmkoliv krémem, ve zralém věku už to chce vybírat opravdu kvalitní přípravky.

Stejně jako 500 čtenářek webu Dáma.cz i my v redakci jsme dostaly možnost otestovat krém Neovadiol, pokroková remodelační péče o zralou pleť od firmy Vichy. Volba padla na mě, mám už nejvíc křížků na krku, a tak jsem byla pro jednou ráda, že jsem nejstarší. Díky tomu si budu moci tento krém vyzkoušet, je to luxusní věcička, kterou bych si jinak jen tak bez rozmyslu nekoupila.

Začněme pěkně od prvního pohledu

Řekněte, které ženě neudělá radost hezká věc, navíc když je to kosmetika. Krém VICHY NEOVADIOL NIGHT COMPENSATING COMPLEX CREAM je zabalený v krásné krabičce zlatavé barvy. Vlastní dóza je pak elegantně sešikmená směrem dolů, díky moderní tyrkysové barvě, která doplňuje zlaté víčko, není jen opulentně tuctově luxusní, ale má stylový look. Vím, že je to povrchní, ale prostě už vlastní balení mi udělalo radost a na nočním stolku vypadá sexy.

Neuvěřitelný kontrast oproti balení krému na paty, který jsem dostala od maminky a který je eko, bio, šetrný, účinný a já nevím co ještě, ale je v tak příšerně nevkusné žluté dóze, že ho schovávám za lampičkou. Neovadiol hrdě putoval na nočním stolku na čestné místo.

Konzistence, vůně a dojem z Neovadiolu

Vlastní přípravek je ve formě gelu, tedy si představte jemný krém, který se hravě roztírá. Téměř nevoní, jen velmi nevtíravě, hlavní charakteristikou vůně jsou svěžest a čistota. Dokonale mi to vyhovuje, protože nemám ráda, když jsou věci příliš parfémované. To už pak nezbude prostor na vlastní parfém, který, znáte to, občas člověk, tedy žena i na noc ráda použije. Neovadiol se tak netluče s krémem na ruce, s tělovým mlékem či sprchovým gelem, což je bezvadné.

Krém se skvěle roztírá, je jemný a na omak po použití nelepí, nezůstává po něm na pokožce žádný film. Jemňounce stahuje pleť, když si jím namažu obličej a krk, mám pak pocit, že mě velmi lehce štípe do tváří, ale to není negativní, spíš je to pocit svěžesti.

Já osobně zatím nemám ani po čtyřicítce problém s vráskami, to máme u nás v rodině holt v genech, spíš je mi vždy smutno, když vidím, jak mi ochabuje pokožka. Když mluvím nebo se směju, není to vidět, ale v klidu při pohledu do zrcadla vnímám, že moje mimické svaly povolují a pleť už není tak pružná. To na sebe hned začnu dělat grimasy, abych svůj obličej rozpohybovala a nebylo to tak vidět.

Proto jsem byla zvědavá, co s tím Neovadiol udělá. Výrobce slibuje, že krém obnovuje proporcionální strukturu obličeje, hutnost pleti, její mladistvý vzhled a pomáhá redukovat projevy menopauzy.

Nevím, zda to bylo inzerované spojení aktivních látek kyseliny hyaluronové s vysokým obsahem Pro-Xylane, já spíš podezřívám ono jemné štípání, že mou pokožku donutilo, aby byla zase mladistvější. Nemám pro to přesný výraz, nemůžu mluvit o pevnější nebo vypnutější pokožce, ale prostě když se teď dívám na sebe do zrcadla, tak mi přijde, že má pleť vypadá méně unaveně.

Možná k tomu přistoupil pocit, že o sebe pečuju a dopřávám si něco mimořádného, ale ať už na tom měla lví podíl psychika nebo účinky krému, nejpravděpodobněji oboje dohromady, prostě si připadám o nějaký ten rok mladší a odpočatější, jako kdybych se akorát vrátila z dovolené.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám přejí skvělou náladu a hodně energie. Jen si dávejte pozor na svou činorodost a vynalézavost, některé členy rodiny může zaskočit. Ne všichni mají tolik vitality a chtějí s vámi…