Test osobnosti: Skříň prozradí i nejhlubší tajemství vaší duše

Test osobnosti: Skříň prozradí i nejhlubší tajemství vaší duše

Taky máte pocit, že šatní skříň nemůže být nikdy dostatečně veliká? I kdyby člověk měl svou vysněnou šatnu? Nebo máte naopak vše srovnané podle barev a vše, co nenosíte, putuje hned do kontejneru na oblečení? Ať tak nebo tak, váš šatník vypovídá mnohé o vaší povaze. Chcete vědět, co v životě změnit?

Totálně přeplněná: Najděte v sobě odvahu začít s něčím novým

Přeplněné zásuvky těžko otevřete a svetry jsou tak napěchované, že už se tam nevejde ani tílko? Máte problém, protože se neumíte s ničím rozloučit. Každé tričko, každá blůza v sobě nesou vzpomínku, vyhodit je nepřipadá v úvahu. Co to o vás vypovídá?

+ Jste skvělá přítelkyně a věrná partnerka

Sběratelky nejsou věrné jen věcem, ale i lidem. Kamarádky se na vás můžou spolehnout. Nezapomínáte na ně a jste v pravidelném kontaktu. Partner si vámi může být jistý.

- Ochromuje vás rutina

Máte ráda klid a stabilitu. Všechno máte nejraději tak, jak si to pamatujete už léta. Dejte ale pozor, aby se pravidelnost nezměnila v ubíjející nudu.

Pokračování 2 / 4

Dokonale uklizená: Uvolněte se, prosím

Kalhoty a trička třídíte podle barev, žehlíte ponožky, na boty máte zvláštní sáčky. Ve vaší skříni má zkrátka všechno svoje místo. Pohozené oblečení se u vás nevyskytuje, všechno uklízíte, a když nakupujete, máte vždycky jasný plán.

+ Perfektní šéfka

Rychle najdete řešení problému, myslíte logicky, jste pořád ve střehu, což z vás dělá perfektního kapitána.

- Hrozí vám vyhoření

Život, kde je všechno rozplánované do posledního detailu, je únavný a namáhavý. Neustálé organizování vás vyčerpává, často ulpíte na nepodstatných věcech a zbytečně se unavujete. Nedelegujete práci a ostatním nedůvěřujete. Zkuste se na chvíli uvolnit.

Pokračování 3 / 4

Poloprázdná: Rozmazlujte se víc

Všechno, co potřebujete, jsou věci na léto a na zimu. Přechodné období neřešíte, prostě si jen rozepnete zimní bundu, nebo naopak přehodíte šátek. Nové věci si kupujete, jen když staré doslouží. Nepotřebujete dvacet párů bot, nevěděla byste co s nimi.

+ Prospěšná pro společnost

Máte sociální cítění, hned víte, kdo v okolí potřebuje pomoci, a je jedno, jestli jde o toulavou kočku.

- Chybí vám potěšení

Kdo se obětuje pro ostatní, často zapomíná na sebe. Udělejte něco bláznivého, dopřejte si radost z barevného šátku nebo nazdobeného dortu. I vaše štěstí je důležité.

Pokračování 4 / 4

Úplně chaotická: Dopřejte si víc klidu

Ponožky mezi svetry, kalhotky mezi pyžamy, většina šatů hozená na dně skříně a nevybalené věci, na které jste zapomněla a přestaly pro vás existovat.

+ Duše společnosti

Máte radost z maličkostí, jste spontánní a kreativní. Berete život z té lepší stránky. Nikdo se s vámi nenudí.

- Nervozita oslabuje

Stejně jako když házíte věci do skříně, funguje to i v životě. Pokoušíte se dělat víc věcí najednou, nepříjemné naopak odsouváte a snažíte se na ně nemyslet. Uklidněte se a zaveďte do života trochu řádu.

Doporučujeme

Články odjinud