Testujete s námi! Rozdáváme zdarma 500x vzorek krému pro zralou pleť Vichy Neovadiol

12. 6. 2017
Testujete s námi! Rozdáváme zdarma 500x vzorek krému pro zralou pleť Vichy Neovadiol | Zdroj: archiv firem
Rozhodla jste se bojovat se známkami menopauzy v obličeji, jako je ztráta svěžesti a objemu pleti? Rády vám s tím pomůžeme! Díky testování pleťového krému Neovadiol, pokrokové remodelační péče o zralou pleť.

Remodelační krém Vichy Neovadiol obsahuje komplex aktivních látek inspirovaných vlivem hormonu mládí na pleť. Právě díky tomuto inovativnímu komplexu jí pomáhá navracet hutnost, komfort, svěžest a pleť tak vypadá zářivěji a je sjednocenější. K vytvoření této finální formule potřebovaly laboratoře Vichy 14 let a 13 patentů.

Jak krém funguje, si může 500 našich čtenářek vyzkoušet na vlastní kůži, protože jsme vyhlásili testování tohoto přípravku. Všem čtenářkám, které se přihlásili, děkujeme. Všechny dostanou vzorek krému Vichy Neovadiol. 10 přihlášeným navíc pošleme celé balení a natočíme jejich hodnocení výrobku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile máte chvilku času, věnujete se rodince. Je pravda, že jste v poslední době hodně v práci, a proto si vaši blízcí zaslouží vše nejlepší. Potáhne vás to do lesa, klidně si vyrazte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme