Tina Turner: Rocková legenda celý život řádila, teď si užívá důchod ve Švýcarsku

30. 11. 2018
Právě oslavila 79. narozeniny. I když má osmdesátku na krku, pořád vypadá mladistvě. Ještě před pár lety řádila na parketu a elánu měla na rozdávání. Pak přišly nemoci, a dokonce strach ze smrti, když jí přestaly pracovat ledviny. Dnes si ale užívá pohody a klidu ve Švýcarsku po boku druhého manžela, o šestnáct let mladšího Erwina Bacha, kterého si vzala před pěti lety.

Zamilovala se do tyrana

Narodila se v roce 1939 jako Anna a prý byla nechtěné dítě. Už jako malá oslňovala svým silným hlasem v kostele během mší. Když si jí pak v jednom baru všiml zpěvák a skladatel Ike Turner, její osud byl zpečetěn. Bohužel nejen po hudební stránce.

I když jí říkali, že je Ike tyran a násilník, zamilovala se do něj. Ještě před tím, než spolu začali žít, porodila už v osmnácti svého prvního syna Raymonda. Ve dvaadvaceti už žila s Ikem a vytvořili skutečně úžasné hudební duo. To bylo asi ale jediné, co vytvořili skutečně perfektní. Jejich vztah byl všechno možné, jen ne harmonické soužití. Mnohem později Tina přiznala, že jí Ike fyzicky ubližoval, dokonce jí zlomil nos a ona musela na plastiku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento týden začal přímo fantasticky a ani dnešek nebude jiný. Naučili jste se zdravé sebekritice, jste zodpovědní a vnímaví. Právě tyto vlastnosti vám na začátku měsíce scházely. Pokud se…

Nejčtenější články

Doporučujeme