Tip na dárek pro muže - elektrický holící strojek pro mokré holení

18. 12. 2001
Tip na dárek pro muže - elektrický holící strojek pro mokré holení
Muži, kteří preferují "mokré" holení a již nechtějí používat žiletku, mohou nyní vyměnit své čepele za nový Cool Skin. Tříhlavé holicí strojky Philishave Cool Skin jsou alternativou k mokrému holení a nabízejí nečekaně hladké oholení a šetrnost k pokožce.

Tip na dárek pro muže - elektrický holící strojek pro mokré holení

Muži, kteří preferují "mokré" holení a již nechtějí používat žiletku, mohou nyní vyměnit své čepele za nový Cool Skin. Tříhlavé holicí strojky Philishave Cool Skin jsou alternativou k mokrému holení a nabízejí nečekaně hladké oholení a šetrnost k pokožce. Díky třem hlavám a speciální holicí emulzi Nivea for Men poskytují tyto stylové strojky rychlé a precizní oholení, po kterém bude vaše tvář hladká a svěží.

Jedná se o nový holicí strojek Cool Skin, který využívá metodu "mokrého" holení. Cool Skin představuje jedinečnou technologii holení, která spojuje balzám Nivea for Men s vyspělým elektrickým holicím strojkem. Balzám připraví pleň pro ještě lepší a jemnější oholení bez podráždění.

67% mužů nyní používá k holení zvlhčující přípravek, ostatní se holí klasickým holicím strojkem nebo se neholí vůbec. Každý způsob holení má určité výhody a přednosti. Společnosti Philips se podařilo originálně využít dvou odlišných způsobů holení a vytvořila nový holicí strojek Cool Skin. Cool Skin jako první kombinuje výhody "suchého" s přednostmi "mokrého" holení, spojuje nejpokrokovější techniku holení Philips s použitím emulze Nivea for Men. Tím zaručuje menší podráždění pleti, nejhladší a nejpříjemnější oholení.

Z výzkumu provedeného společností Philips vyplývá, že holení pomocí Cool Skin je hodnoceno daleko lépe než běžné holení žiletkou. Tento průzkum byl proveden v zemích západní Evropy, kde je Cool Skin již na trhu. Dotázaní muži měli možnost na základě osobních zkušeností provést porovnání z hlediska pohodlí, snadnosti používání, hladkosti, svěžesti a podráždění pleti.

V současné době řadu Cool Skin v ČR tvoří jeden model HQ 6761 se třemi holicími frézkami. Holicí strojek Cool Skin je dodáván s pěti holicími balzámy Nivea for Men s malým plastovým čerpadlem, střihacím nástavcem a nabíječkou ve formě stojanu na 100 až 240 V. Cool Skin je napájen bezpečným napětím 12 V. Všechny holicí strojky Cool Skin se dají dobíjet, jsou vodotěsné a tedy vhodné pro použití ve sprše a mytí pod tekoucí vodou. Pro Vaše pohodlí je doplněn také o speciální šňůru umožňující zavěšení. Doporučená maloobchodní cena je 5.990 Kč.

zdroj: Ogilvy Public Relations, s.r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte zdravý vztah k penězům, víte dobře, že ony činí život lehčím. Nemusíte se za to stydět, ale taky to nedávejte na odiv. Mohlo by to totiž odradit šikovnou osobu, která se vám chystá…

Nejčtenější články