Tip na film: Vánoční příběh vrací před kamery dvojici Kaiser a Lábus

25. 11. 2021
Bohdalová, Roden, Čermák, Plodková, Plesl a samozřejmě Lábus s Kaiserem – v novém českém filmu Vánoční příběh hraje jedna herecká hvězda vedle druhé. Do kin přichází už dnes, tedy ve čtvrtek 25. listopadu 2021. Snímek režisérky Ireny Pavláskové, jenž se odehrává během Štědrého dne, slibuje vedle skvělého hereckého obsazení podle ukázek také vtipnou zábavu.

Politik a slavná herečka

Hlavní roli ve snímku Vánoční příběh ztvárňuje Karel Roden, který se zde objeví v nové, zajímavé poloze: Hraje poněkud prostořekého politika, kterého čeká den plný „pravdy“. Jeho matku, slavnou herečku, hraje Jiřina Bohdalová: Ta se pro změnu musí vypořádat s příjezdem svého francouzského přítele. Po letech film spojí i komediální dvojici Oldřich Kaiser – Jiří Lábus. V dalších hlavních rolích zazáří Jana Plodková, Hynek Čermák, Jaroslav Plesl, Anna Fialová, Vladimír Polívka, Sára Sandeva, Jan Nedbal, Máša Málková, Václav Neužil, Jitka Sedláčková nebo Pavel Kříž. Pro režisérku Irenu Pavláskovou je to již její šestý film.

Podívejte se na ukázku z nového filmu Vánoční příběh:

Pierre Richard

Podle vlastních slov se poprvé po třiceti letech postaví před kameru v komediální poloze legendární duo Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Jejich postavy se na Štědrý den potkají zcela náhodou a prožijí – zpočátku nedobrovolně – neuvěřitelnou vánoční jízdu. Diváky kromě všech českých herců jistě potěší i skutečnost, že roli ve Vánočním příběhu přijal také legendární francouzský herec Pierre Richard.

Smůla na chlapy

Politikův šéf v podání Hynka Čermáka a jeho žena Jana Plodková se ocitnou v bizarní situaci, která hrozí krachem manželství. Jaroslav Plesl jako sympatický kněz potká Mášu Málkovou coby tajemnou Dianu, své zajímavé příběhy si ve filmu prožijí i postavy Václava Neužila, Sáry Sandevy, Jana Nedbala, Jitky Sedláčkové, Pavla Kříže, Pavly Beretové, Alberta Čuby nebo Jany Bernáškové.

Anna Fialová se neplánovaně ocitne mezi dvěma muži, když se rozhodne odejít z neperspektivního vztahu s kolegou z práce Milošem alias Václavem Neužilem. Ve stejný den totiž potká mladého pohledného lékaře Vladimíra Polívku. „Anička má pěknou smůlu na chlapy, ale díky vánočnímu zázraku potká možná novou lásku,“ svěřila se herečka. „Ve filmu je spousta spletitých a zajímavých vztahů, postav a hlavně Anička Fialová, takže to ani nemůže dopadnout špatně,“ složil během natáčení poklonu své herecké kolegyni Vladimír Polívka.

Na fotky a ukázku z filmu se můžete podívat v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…