Tip na zajímavou restauraci

5. 2. 2002
Tip na zajímavou restauraci
Dnes jsme pro vás připravili tip na docela zajímavou a nevšední restauraci v Praze.

Tip na zajímavou restauraci

Dnes jsme pro vás připravili tip na docela zajímavou a nevšední restauraci v Praze.

Restaraci "San Miguel" najdete (od 5.prosince 2001) ve druhém patře nákupního a zábavního centra Park Hostivař vedle multikina Stercentury a kousek od dobré pizzerie "Leonardo da Vinci".

 

To, co vás upoutá především, je netradičně pojatý interiér restaurace alias pirátské lodi. Nechybí tu pirátský poklad, kormidlo, sítě, plachty... Vše je prostě uděláno tak, abyste měli pocit, že jste v podpalubí středověké lodi. 
Obsluhují samozřejmě nefalšovaní námořníci. Otevřená kuchyně (tak, jak je vidět z obrázku) vám skýtá pohled na připravované pokrmy a váš apetit pochopitelně narůstá.

Nejen interiér, ale i menu je více než interesantní. Zapomeňte na to, že si objednáte řízek se salátem nebo knedlo-vepřo-zelo. V pirátském lístku naleznete spíše jídla jako: Ptačí kusy na ráhně, Kus sprostého papouška, Trosečníkův sen, Sladká Angelika, Korálový útes, Opálené škleby, Korzárova placka, Kapitánův dvojník, Barončina kukuřice, atd. Nebojte se, u každého jídla je popisek, co si máte pod danou lahůdkou představit, abyste nekupovali zajíce v pytli. Jen nás trochu zklamalo, že se v tak originálních pokrmech špatně orientoval samotný číšník. 
Jídlo však bylo vynikající, porce masa nešizené, jen zeleninové přílohy mohlo být trochu více. Není však problém si přiobjednat něco z Ostrova bujné vegetace.

 

Závěrem lze restauraci jedině doporučit. Zajímavý interiér ve spojení s výbornou kuchyní a ochotným personálem je tou nejlepší pozvánkou. Ceny se pohybují od 100,- do 210,- Kč bez přílohy, saláty jsou za 80,-Kč.

Přejeme dobrou chuň.

 

 

Jestliže ve svém okolí víte o nějaké opravdu dobré restauraci, která vás nikdy nezklame, určitě nám dejte vědět e-mailem, rádi jí doporučíme.

 

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro ostatní členy rodiny jste nyní zábavní a berou si od vás drahocennou energii. Nyní ji můžete skutečně rozdávat. Dost času trávíte i se svými kamarády a mluvíte jen o příjemných věcech.…

Nejčtenější články

Doporučujeme