Tip redakce: Zeštíhlující tělové sérum, výživový doplněk Slim&Fit

20. 7. 2011
Tip redakce: Zeštíhlující tělové sérum, výživový doplněk Slim&Fit
Nakupovat a vybírat si zboží v klidu domova u počítače? Pro moderní ženu je to ten nejpohodlnější a nejrychlejší způsob, jak si pořídit vše, co potřebuje. Zveme vás na nákupy!

Valens Slim&Fit 60 kapslí

Výživový doplněk Slim&Fit obsahuje speciální aktivní formu koenzymu Q10 (ubichinon) a L-karnitin, klíčové komponenty v procesu spalování tělesného tuku na buněčnou energii.

Osobitá ve vodě rozpustná forma koenzymu Q10 a jeho kombinace s L-karnitinem, která je použitá ve výrobku Slim&Fit, byla vyvinuta a patentována slovinskými vědci. Díky až 9x zvětšené biologické dostupnosti je účinek Slim&Fit o mnoho větší než při použití obyčejných forem. Složky Slim&Fit umožňují a stimulují oxidaci mastných kyselin. Osobitě ještě v kombinaci s přiměřenou výživou a tělesnou aktivitou byl u lidí se zvýšenou tělesnou hmotností zpozorovaný pozitivní vliv na sníženi tělesné váhy a krevního tlaku.

Koupit výrobek můžete ZDE.

Saloos Bio Kokosová péče Tropic 100 ml

Svěží koktejl bio kokosového oleje a přírodních ovocných esencí revitalizuje a rozjasňuje pleť. Intenzivně vyživuje, regeneruje a zvláčňuje všechny typy pleti včetně senzitivní, chrání ji před dehydratací a zpomaluje její stárnutí. Osvěžující ovocné aroma povzbuzuje mysl a dodává energii po celý den.

Český výrobce certifikované přírodní biokosmetiky Saloos rozšiřuje svou nabídku bio kokosového oleje o další varianty, obohacené o 100% čistě přírodní esenciální oleje, které výrobkům předávají neodolatelné vůně. Doplňují tak vysoce hydratační, regenerační, zjemňující a omlazující účinky bio kokosového oleje, který tvoří základ všech těchto produktů. Bio Kokosový olej je zpracovaný šetrným způsobem, lisováním za studena, jedině tak si uchovává všechny vitamíny a antioxidanty prospívající lidské pokožce. Obsahuje vysoké množství nenasycené mastné kyseliny, je lehký a snadno se vstřebává.

Koupit výrobek můžete ZDE.

Herb Pharma Hoodia slimming serum 120 ml

Hoodia slimming zeštíhlující s účinkem proti celulitidě podporuje uvolňování nahromaděných tuků, zdokonaluje siluetu a zanechává pokožku pevnější a pružnější.

Kdy Hoodia slimming serum pomáhá:

  • Zvyšuje mikrocirkulaci a tím následně zlepšuje stav pokožky.
  • Zlepšuje pružnost a hydrataci pokožky.
  • Zmenšuje obvod problematických partií těla.
  • Snižuje extracelulární množství tělesného tuku.

Produkt Hoodia slimming serum obsahuje:

  • Biotechnologický komplex - obsahuje tripeptid, směs jódu jako je Tea-hydroiodide a Glycyl-Histidyl-Lysine. Kombinace těchto aktivních látek se specifickým lipozomálním systémem poskytování, který je schopný proniknout do nejnižších úrovní pokožky, zabezpečuje účinné ošetření celulitidy. In vitro studie ukazují, že tato účinná látka má velmi specifický účinek na derivaci tukových buněk, poněvadž je silným inhibitorem dozrávacího procesu. Působí na metabolické mosty, které vedou k akumulaci tukových kapiček ve zdravých tukových buňkách, což znamená, že spíše pomáhá při prevenci celulitidy, než při spalování tuků při už vyvinuté celulitidě.
  • Polykomplex bylinných účinných složek - komplex rostlinných extraktů z rostlin:

o Hoodia gordonii, kakao, káva a kola extrakt - mají antioxidační schopnosti, podporují mikrocirkulaci pokožky. Redukují propustnost a zvyšují odolnost krevních kapilár. Kofein má lipolytický a venotonický (rozšiřuje cévy) účinek.

o Karnitin - je známý díky zlepšování pohyblivosti triglyceridů a zrychlování jejich rozpadu.

o Escin - venotonocká přísada působící proti otokům.

o Extrakt z listnatce ostnitého - působí hlavně na mikrocirkulaci.

o Extrakt z břečťanu - stimuluje krevní oběh, zvyšuje odolnost krevních kapilár a redukuje jejich propustnost. Díky tomu má příznivý vliv při eliminaci otoků.

o Mořské řasy a jejich výtažky - obsahují jód, který mobilizuje tekutiny zadržované v určitých částech těla, stimuluje krevní oběh a pomáhá eliminovat toxiny. Otok je jedním z faktorů, které spouští celulitidu a proto jsou aktivní složky, které přispívají k reabsorpci edému, velmi nápomocné při redukci celulity.

o Horký pomeranč - jeho účinek spočívá v regulaci stavu, který vznikl v postižené oblasti a stimulaci kožního tónu.

o Rozmarýn - potlačuje bolesti, zvyšuje prokrvení, povzbuzuje nervovou činnost a mírně zvyšuje krevní tlak. Zlepšuje prokrvení pokožky a látkovou výměnu, urychluje odsun odpadních látek. To má příznivý vliv na návrat elasticity a tónu.

Koupit výrobek můžete ZDE.

MiraTes Diabetes test 2 ks

Screeningový test na glukózu je efektivním testem k včasné detekci abnormální hladiny cukru v krvi, která může být příznakem cukrovky nebo jiných zdravotních problémů. Neléčená cukrovka způsobuje vážná poškození různých orgánů. Pokud je abnormální hladina cukru potvrzena a včas se zahájí léčba, je možné těmto poškozením předejít nebo je oddálit. Balení obsahuje 2 testy.

K diagnostikování často dochází po záchvatu symptomů, kdy již došlo k vážnému a nezvratnému poškození. Tomuto poškození se dá předejít, pokud se včasnou léčbou zredukuje vysoká hladina glukózy. Diabetes test je pohodlný a efektivní způsob měření hladiny glukózy během pouhých 60 sekund. Jedinci, kteří zjistí abnormální výsledek, by měli z důvodu dalších testů vyhledat lékaře.

Testovací zóna se skládá ze dvou testovacích podložek, které obsahují citlivé chemické látky. Jakmile se do zóny dostane krev, reagují chemické látky s glukózou v krvi. Touto reakcí dojde ke změně barvy, která se s množstvím glukózy v krvi liší. Test využívá enzymy glukózo-oxidázu a peroxidázu, které jsou spolu s chemickými látkami pro vznik barvy a nereaktivními složkami obsaženy v testovací zóně.

50 % lidí s cukrovkou 2. typu neví, že ji má. Přitom počet lidí trpících cukrovkou se rychle zvyšuje.

Koupit test můžete ZDE.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile si sundáte růžové brýle, pochopíte, jak jste se před časem napálili. Nespoléhejte se na životní štěstí a vybudujte si svou vlastní základnu úspěchu. Pomoc od přítele však přijměte,…