Tip Terezy Maxové - Oční stíny Intense Duo od Oriflame – barvy, které rozzáří vaše oči

10. 7. 2007
Tip Terezy Maxové - Oční stíny Intense Duo od Oriflame – barvy, které rozzáří vaše oči
Letní měsíce, kdy si dopřáváme hřejivé sluneční paprsky, užíváme dnů volna a vyrážíme k vodě či na letní party nás svádí k zábavě. A jak vypadá takové letní líčení? Vše se točí kolem očí! Nechte se inspirovat tipy Terezy Maxové na dokonalé oční líčení.

„Pokud jde o denní líčení, dávám přednost decentnímu jemnému vzhledu. Snažím se volit odstíny, které jsou přírodní a ladí s mou pletí.

Pokud bych měla jmenovat kosmetický výrobek, který je základem mého denního líčení, je jím bezesporu řasenka.

Oblíbila jsem si Zvýrazňující řasenku 2 v 1, která je pro mne nepostradatelnou výbavou i na mých častých cestách.

Při večerních slavnostnějších příležitostech mám ráda zvýrazněné oční líčení. Kouřového efektu dosáhnu tak, že oči nejprve uzavřu linkou tvořenou očním stínem a ten poté rozetřu do ztracena.

A barvy? V průběhu letních měsíců bychom se jich neměli bát, ale vždy bychom měli volit odstín podle typu naší pleti. Díky mému celoročnímu opálení volím odstíny přírodních tónů - teplé hnědé, béžové, fialové a lila. Večerní líčení stačí doplnit leskem a make-up je dokonalý. A tyto moje neskromné požadavky splňuje dekorativní kosmetika Oriflame beze zbytku “ Tereza Maxová

Tereza Maxová je nalíčená: Oční stíny Intense Duo 3312 Místy Mauves a 3314 Treasure Island

Mějte pronikavý pohled, kterému nikdo neodolá, jako Tereza Maxová

Zvýrazňující řasenka 2 v 1 Pouhé dva kroky pro neodolatelné a extra dlouhé řasy. Šokující délka pro dramatický pohled. Řasenka obsahuje přírodní složení pro zdravě a přirozeně vypadající řasy.

Krok 1: Výživná báze. Naneste bílou část řasenky pro vyživení řas. Silikonové částečky zaručí, že se řasy nebudou slepovat. Krok 2: Nanesení barvy. Aplikujte černým štětečkem na řasy, aby získaly intenzivní bojem a nekonečnou délku.

Náš tip, jak pečovat o řasenku: Před vyjmutím kartáčku z řasenky jím nikdy nepohybujte nahoru a dolů. Uvnitř tuby se nahromadí vzduch a řasenka dříve vysychá.

Oční stíny Intense Duo Pestrá barevná škála osmi jemných Očních stínů Intense Duo. Každé balení obsahuje dva vzájemně ladící barevné odstíny s výjimečně kvalitním práškem. Zvolte si nejvhodnější barvu pro Váš typ. Pokud je přirozená barva vaší pleti velice světlá, vybírejte mezi růžovými, fialovými a modrými očními stíny. Pokud máte snědou pleť a snadno se opalujete, vyzkoušejte korálovou, teplou hnědou či olivově zelenou barvu očních stínů. Oční stíny poskytují dlouhotrvající barevný efekt po dobu celých osmi hodin. Barva očních stínů se neslévá a netvoří jemné linky na očních víčkách. Stíny můžete aplikovat namokro či nasucho. Slunečnicový extrakt zklidňuje a hydratuje jemnou pleť očních víček. V praktickém balení se zrcátkem.

Náš tip: Mají-li oční stíny déle vydržet, naneste před jejich aplikací na víčko malé množství korektoru nebo podkladového krému a zapudrujte pleť transparentním pudrem. Aplikujte Oční stíny Duo Intense speciálním štětečkem. Světlé barvy mají tendenci danou část obličeje zvýraznit. Pokud tedy chcete své oči více otevřít, použijte světlé nebo perleťové oční stíny na celé oční víčko až pod linku obočí. Na spodní část oka naneste poté světlejší odstín a na horní část tmavší odstín. Na řasy aplikujte dvě vrstvy Zvýrazňující řasenky 2 v 1 a váš make-up bude dokonalý.

Na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz se dozvíte více o nabídce dekorativní kosmetiky a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Letos prožijete skutečně ojedinělé vánoční přípravy, a proto se nechte unášet pravým duchem nejkrásnějších svátků v roce. Nepodceňujte přípravu a dbejte na uklízení, dekorace a další…

Nejčtenější články

Doporučujeme