Řemeslná piva z Pivo jinak Zdroj fotky: Pivo jinak

Řemeslná piva z Pivo jinak Zdroj fotky: Pivo jinak

Unikátní koncept Bespoke od Samsungu Zdroj fotky: Samsung
Kompaktní myš Logitech MX Anywhere 3 Zdroj fotky: Logitech GmbH
Kolekce pánských bestsellerů z Manufaktury Zdroj fotky: Manufaktura
Výherní přání Zdroj fotky: Sazka
5
Fotogalerie

Tipy na dárky pro tatínky, dědečky i kamarády

Vánoce jsou za dveřmi, ale zdaleka ne každý z nás má již dárky pro své blízké nakoupené. Pro inspiraci jsme pro vás připravili pár tipů, čím obdarovat vaše nejmilejší muže.

Pivo až domů

Každý měsíc pro vašeho milovaného vyberou z Pivo Jinak ta nejlepší řemeslná piva z českých minipivovarů a zašlou je až k němu domů. Vybírat můžete ze dvou typů předplatného - malé předplatné = 6 řemeslných piv měsíčně, velké předplatné = 12 řemeslných piv měsíčně.

Sestav si sám

Tohle je dárek pro celou rodinu, ale když to navléknete na kvalitně vychlazené pivo, uděláte určitě radost. Unikátní koncept Bespoke od Samsungu umožňuje přizpůsobit si vlastní chladničku od A do Z. Vybírat můžete z několika barev, skládat vedle sebe moduly a řeknete si, jaké potřebujete vnitřní uspořádání. Ladění domácnosti dle vkusu je díky Bespoku na úplně nové úrovni.

Ulehčete mu práci

Kompaktní myš Logitech MX Anywhere 3 je skvělá na mobilní práci. Ať už se jedná o domácí kancelář, kavárnu nebo práci na cestách, máte jistotu maximálního pohodlí. Navíc díky třem jedinečným barevným kombinacím můžete vybrat tu, která ladí s notebookem a osobitým stylem. Koupíte na Alza.cz.

Pečujte o něj

Víte, že 9 z 10 mužů potěší kosmetika jako dárek? Obdarujte je kolekcí pánských bestsellerů z Manufaktury plných bylin pro specifické potřeby mužské pokožky a vlasů. Sada obsahuje Pánský vlasový šampon, Pánský sprchový gel, Pánský sprchový gel a šampon 2 v 1.

Vánoční přání může skrývat výhru

Stírací los Vánoční přání slouží jako klasické papírové přání, do kterého můžete napsat osobní věnování. Navíc ale překvapí stíracím polem, pod kterým se může ukrývat i jedna ze dvou milionových výher. Takže darujete osobní a navíc velmi štědré přání. Los stojí 100 Kč a seženete ho na prodejních místech Sazky.

Doporučujeme

Články odjinud