Tisková zpráva Vonime.cz

17. 7. 2000
Nedávno byl v internetové kavárně Cybeteria spuštěn první český server o intimní hygieně www.vonime.cz , který provozuje společnost Schwarzkopf & Henkel Cosmetics.

Tisková zpráva Vonime.cz

Nedávno byl v internetové kavárně Cybeteria spuštěn první český server o intimní hygieně www.vonime.cz , který provozuje společnost Schwarzkopf & Henkel Cosmetics.

Návštěvníci této stránky zde najdou maximum informací o problémech tělesné hygieny s důrazem na problematiku pocení, která je v letních měsících opravdu aktuální. Zároveň zde mohou čtenáři po dobu letních měsíců každý týden vyhrát 50 balíčků tělové kosmetiky Fa. Návštěvníci internetu budou na stránku upozorňováni reklamními bannery, které je budou rovněž zvát na účast v soutěži po celou dobu letních prázdnin.

Poněkud složité téma intimní hygieny je návštěvníkům internetu prezentováno v lehkém svěžím duchu a upoutá návštěvníka výraznými pastelovými barvami a karikaturami Jana Písaříka. Výrobu stránek zajistila Convergence Group - součást společnosti Eklektik Porter Novelli, která se specializuje na moderní informační technologie a nová média.

Na úvodní stránce naleznou čtenáři jak odklik na letní soutěž, tak panel odkliků na jednotlivé podstránky, kterých je celkem osm. "Kůže je "nej" - to je název první podstránky, kde je popsána lidská kůže jako taková a zároveň jsou zde rady, jak ji chránit. Následuje historické okénko s informacemi o tom, jak dbali o intimní hygienu naši předkové a jaké rady proti pocení nabízí bylinkářky ("Historické okénko a babské rady") . Na třetí stránce s názvem "Potíme se…"se formou otázek a odpovědí dostáváme k jádru problému - popisu mechanismu pocení a vyvracení mýtů a pověr, které jej provází. Na další stránce "…a ty následky" naleznou čtenáři mimo jiné výsledky statistického výzkumu, který zjišňoval, nakolik se obyvatelé střední a východní Evropy brání proti pocení kosmetickými přípravky. A právě popis možností a popis kosmetických přípravků je obsahem další podstránky s názvem "Bráníme se". Informace o produktech proti pocení, které na našem trhu nabízí firma Schwarzkopf & Henkel Cosmetics, následují na stránce "Fa nabízí řešení". Obsah celé stránky byl připraven ve spolupráci s dermatology. A konkrétně na předposlední podstraně nazvané "Odborník radí" je vyjádření MUDr. Miloslavy Moskalykové z Ťstavu lékařské kosmetiky, která zde poskytuje několik rad pro intimní hygienu. Čtenáři mohou prostřednictvím serveru lékařku kontaktovat, pokud budou mít jakékoliv dotazy z oboru dermatologie. A konečně poslední stránka, tradičně přináší informace o svém provozovateli, tedy o společnosti Henkel.

"Při tvorbě serveru jsme mysleli na to, že čtenáře nezajímá jen čtení o výrobcích, aň jsou sebelepší. Zajímá je řešení jejich problému a my se jim ho snažíme poskytnout. Proto je naše stránka doslova nabitá informacemi o intimní hygieně. Naším dlouhodobým cílem je také být zdrojem informací, které mohou být spotřebitelům užitečné v každodenním životě," uvedla Jana Rázgová, product manager společnosti Schwarzkopf & Henkel Cosmetics.

Společnost Schwarzkopf & Henkel Cosmetics distribuuje na náš trh vlasovou kosmetiku Schwarzkopf. Vlasové barvy Palette a Poly, prostředky pro styling vlasů značky Taft, šampóny Schauma a ošetřující vlasové přípravky Gliss Kur. Do oblasti tělové kosmetiky patří velice známá a vysoce hodnocená značka Fa, za kterou se skrývají sprchové gely (mimochodem nejprodávanější na celém světě - i v Čechách), deodoranty, antiperspiranty a v neposlední řadě též mýdla. Součást portfolia S&H je značka Vademecum (zubní péče), krémy značky Kaloderma a značka luxusní kosmetiky Moschus.

Schwarzkopf & Henkel Cosmetics je součástí nadnárodního chemického koncernu Henkel, který vznikl před 124 lety a má své zastoupení ve více než 70 zemích. Zabývá se nejen výrobou, vývojem a prodejem kosmetiky, ale také pracích a čistících prostředků, lepidel, kancelářských potřeb a stavební a průmyslové chemie.

Další informace poskytnou:

Veronika Boříková, Eklektik Porter Novelli, tel.: 22230946, 0603/165739, e-mail: veronika@eklektik.com
Jana Rázgová, Schwarzkopf & Henkel Cosmetics, tel.: 20 101 111, e-mail: jana.razgova@henkel.at

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Začátek října bude klidný a pohodový. Do ničeho se neženete a necháváte věcem volný průběh. Stejně se vám nechce dobývat první místa. Máte pravdu, však ona si vás práce najde sama a už to…

Nejčtenější články

Doporučujeme