Tofi a Vaculík: Už nepaří, ale pomáhají dětem!

18. 3. 2011
Tofi a Vaculík: Už nepaří, ale pomáhají dětem!
Razantní proměnou prošlo legendární duo z filmu Kamarád do deště Sagvan Tofi (46) a Lukáš Vaculík (48). Zatímco většinou je vídáme se sklenkou v ruce, tentokrát ji odložili a spolu s dalšími zpěváky a tanečníky z muzikálu Děti ráje podpořili děti z Dětského domova Tišnov.

Spolu s cvičitelkou Hankou Kynychovou tak odstartovali další ročník projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.

"Musím říct, že to bylo skvělé. Děti s námi vystoupily na pódiu a jak jsem je koutkem oka pozoroval, musím říct, že byly bezvadné. Umím si představit, že by tam klidně mohly vystupovat s námi," svěřil se Tofi.

Děti z Tišnova vyhrály tuhle možnost v loňském roce právě v rámci projektu Hanky Kynychové. Celý rok s nimi účinkující v čele s Míšou Noskovou trénovali a nyní se jim jejich dřina zúročila. Jejich vystoupení bylo využito pro zahájení již pátého, jubilejního ročníku.

"Věřila jsem jim, jsou šikovné. Ale i přesto jsem byla trochu nervózní, aby vše dobře dopadlo," prozradila Hanka.

Na rozdíl od ní si Sagvan celou show v klidu užíval a snažil se děti povzbuzovat. Za poslední rok prošel radikální proměnou a našel si k dětem velmi dobrý vztah. S partnerkou Alenou Žďárskou totiž vychovává roční dcerku Santine.

"Celý Hančin projekt se mi líbí. A ještě o to víc, že není pasivní. Nejde jen o nějaké posílání peněz. Děti z toho mají radost a super zážitek. Dostanou se tam, kam normální člověk ne. Za nás, za Děti ráje, určitě platí, že kdykoli budeme moci nějak pomoci, rádi to uděláme," potvrdil.

ČTĚTE TAKÉ:
Vlasta Horváth se stal otcem!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ačkoli jindy je dobré soustředit se při práci na jednu věc, dnes je všechno jinak. Bylo by vhodné, kdybyste rozehráli více her. Můžete si být jistí, že jedna z nich bude vítězná. Nesmíte…

Nejčtenější články

Články odjinud