Tohle všechno dokáže voda s citronem s vaší pokožkou! Pijte ji každý den

6. 12. 2018
Tohle všechno dokáže voda s citronem s vaší pokožkou! Pijte ji každý den
Citronová voda je oblíbený nápoj nejen v horkých dnech. Spousta lidí ji pije hned ráno na lačno, jiní ji mají po celý den na pracovním stole a průběžně ji popíjejí. Díky vysokému obsahu vitaminu C zabraňuje stárnutí pokožky i ovlivňuje tvorbu akné. Jen musíte dát pozor, abyste ji konzumovali správným způsobem.

Voda s citronem pomáhá při tvorbě kolagenu

Jeden ze způsobů, jak citronová voda pomáhá pokožce, je schopnost ovlivnit tvorbu kolagenu. Kolagen je protein, který se nachází v našich svalech, kostech a kůži. Díky kolagenu je pokožka silná a elastická a taky se snáze zbavuje mrtvých kožních buněk. Pokožka bohatá na kolagen vypadá lépe a taky je zdravější. „Voda s citronem obsahuje vysoké množství vitaminu C, který podporuje tvorbu koleganu,“ říká Bianca Cheahová, expertka na zdraví a wellness. Nemyslíme tím tedy, že byste se měli koupat ve vodě s citronem, ale citronovou vodu pít. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, jste věční optimisté, a to vás nabíjí. Na všem vidíte jen dobré věci a nebojíte se pokořit nejvyšší stupně dřiny. Nyní se nemusíte bát, že vám dojdou síly. Podzimní energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme