Tohle všechno dokáže voda s citronem s vaší pokožkou! Pijte ji každý den

6. 12. 2018
Tohle všechno dokáže voda s citronem s vaší pokožkou! Pijte ji každý den
Citronová voda je oblíbený nápoj nejen v horkých dnech. Spousta lidí ji pije hned ráno na lačno, jiní ji mají po celý den na pracovním stole a průběžně ji popíjejí. Díky vysokému obsahu vitaminu C zabraňuje stárnutí pokožky i ovlivňuje tvorbu akné. Jen musíte dát pozor, abyste ji konzumovali správným způsobem.

Voda s citronem pomáhá při tvorbě kolagenu

Jeden ze způsobů, jak citronová voda pomáhá pokožce, je schopnost ovlivnit tvorbu kolagenu. Kolagen je protein, který se nachází v našich svalech, kostech a kůži. Díky kolagenu je pokožka silná a elastická a taky se snáze zbavuje mrtvých kožních buněk. Pokožka bohatá na kolagen vypadá lépe a taky je zdravější. „Voda s citronem obsahuje vysoké množství vitaminu C, který podporuje tvorbu koleganu,“ říká Bianca Cheahová, expertka na zdraví a wellness. Nemyslíme tím tedy, že byste se měli koupat ve vodě s citronem, ale citronovou vodu pít. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vodnáři začnou mrazivý prosincový týden naprosto pohodově. Vstoupí do reje pracovních povinností nažhavení. Ne všechno se však musí podařit podle plánu. To nevadí, protože Vodnáři nemají…

Nejčtenější články

Doporučujeme