Tom Cruise: Na týden nechci být slavný

2. 8. 2002
Tom Cruise: Na týden nechci být slavný
Jediným a největším narozeninovým přáním hollywoodského idolu miliónů dívčích srdcí Toma Cruise je týden strávený na opuštěném ostrově, kde by ho nikdo neznal. "Mám chvilky, kdy jsem ze své práce a všeho, co je s ní spojeno, tak unavený, že bych opravdu ten týden oddychu potřeboval."

Tom Cruise: Na týden nechci být slavný

Klepněte pro větší obrázek Jediným a největším narozeninovým přáním hollywoodského idolu miliónů dívčích srdcí Toma Cruise je týden strávený na opuštěném ostrově, kde by ho nikdo neznal. �Mám chvilky, kdy jsem ze své práce a všeho, co je s ní spojeno, tak unavený, že bych opravdu ten týden oddychu potřeboval,� svěřil se hlavní hrdina filmu Top Gun, který nedávno oslavil své čtyřicáté narozeniny.

Cruise by si podle vlastních slov přál, aby poznal ten nejvhodnější okamžik, kdy by měl odejít ze scény. �Nechci jednou skončit jako ozdoba večírků. Velmi bych chtěl, aby mi bůh pomohl poznat okamžik mého vrcholu. Právě v tu chvíli chci totiž herectví opustit a začít se věnovat konečně na plno svým dětem. Možná se pak někdy ve stáří vrhnu na režírování nebo psaní scénářů, ale za herectvím udělám tlustou čáru,� míní bývalý manžel hvězdy filmu Moulin Rouge Nicole Kidmanové (35).

Tomovi je prý také občas líto, že se neuchytil v nějaké jiné profesi. �Když jste slavným lékařem, právníkem nebo vědcem, zná a uznává vás jen nejbližší okolí a zasvěcení lidé z oboru. U herectví je to bohužel trošku jinak. Když jste jednou dobří a úspěšní, tak vás zná prakticky celý svět a nikam se před svými fanoušky do konce života neschováte. Ale každá profese má své klady i zápory,� říká hrdina filmu Rain Man.

Kulaté výročí Cruise řádně oslavil v několika patrech luxusního hotelu Beverly Hills. �Nějaké slavení si nechám i na zimu na hory. Každopádně, pokud mi to čas dovolí, budu cestovat po východní a jižní Evropě a rád bych zavítal taky do Afriky,� dodal herec. ( Plus )

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme