Top 10 slavných mužů, kteří odešli od manželek za slavnými milenkami

6. 12. 2018
Nic není věčné a už vůbec ne hollywoodské vztahy. Své o tom ví řada celebrit a spousta z nich opustila své drahé polovičky kvůli jiným slavným kolegům a kolegyním. Kdo odešel za svým srdcem?

Někdy vám cestu zkříží "ten pravý", když nejste zrovna ve vztahu, a někdy taky ne... O tom by mohlo sáhodlouze vyprávět těchto deset hvězdných dvojic. Vyplatila se nevěra všem záletníkům, nebo se pohádkový konec stejně nekonal?

Nejznámějším párem mezi celebritami, v němž milenka "zvítězila" nad partnerkou, je asi Angelina Jolie a Brad Pitt. Jiskra mezi nimi přeskočila při natáčení filmu Pan a paní Smithovi (2005). V té době byl Brad ještě s Jennifer Aniston, ale záhy se dvojice rozvedla. Ovšem ani u Brada s Angie se pohádkový konec nekonal a dvojice si nedávno prošla velmi nepěkným rozvodem a tahanicí o děti.

Dalším pikantním příběhem je ten o lovestory Woody Allena (80) a jeho manželky Soon-Yi (45). Lepší zápletku by nevymyslel snad ani sám Woody. Soon-Yi je adoptivní dcerou Mii Farrow, se kterou byl Woody ve vztahu deset let. V roce 1992 se  s ním ale Mia rozešla, protože ve Woodyho bytu našla nahé snímky Soon-Yi.

Rázem z toho byl hollywoodský skandál, protože Woody byl prakticky jejím nevlastním otcem, a navíc je dělí 35letý věkový rozdíl. Zdá se ale, že nic z toho jim nebylo překážkou. Vzali se v roce 1997 a dvojice je spolu šťastná až doposud.

Kdo z hvězdných párů na tom byl podobně? Podívejte se do fotogalerie v úvodu článku!

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vodnáři začnou mrazivý prosincový týden naprosto pohodově. Vstoupí do reje pracovních povinností nažhavení. Ne všechno se však musí podařit podle plánu. To nevadí, protože Vodnáři nemají…

Nejčtenější články

Doporučujeme