TOP 7 ikonických beauty looků z červených koberců! Inspirujte se nejkrásnějším líčením

28. 11. 2014
Tento rok byl bohatý na nejrůznější gala večery, filmové premiéry, předávání cen. Každá podobná akce je pro hvězdy skvělou příležitosti blýsknout se před objektivem a pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Vybrali jsme pro vás sedm nejkrásnějších líčení tohoto roku!

Emma Watson (na hlavním obrázku vpravo)

Na premiéru filmu Noah v Madridu si mladá herečka nechala od svého kadeřníka udělat skvělý „messy look“ - nedbalý a lehce pocuchaný účes. Vypadá to sice, jako by Ema před několika minutami vyskočila ze sprchy a jen tak narychlo si vlasy sepnula na straně. V reálu je ale vytvoření takto ležérního účesu mnohem těžší než nějaký vyčesaný drdol se stovkami kudrlinek.

Líčení je velmi jemné a základem je dokonalá pleť. Hnědé smokey eyes jsou skvěle vystínované a lehce Emě protahuji oči do strany. Kdyby byly zvoleny stíny černé, působilo by líčení už moc tvrdě, teplá hnědá však koresponduje s oříškovýma očima herečky a dodala pohledu tu správnou hloubku. Kromě toho si skvěle porozuměl s tmavými rty v borůvkových odstínech.

Klepněte pro větší obrázek

Lupita Nyongo

Poměrně nová herecká hvězda si na každém východu na červený koberec nechává pěkně záležet. Je proslulá svým krátkým střihem a láskou k výrazným barvám. Je pravda, že na tmavé pleti i výrazné barvy míň vyniknou, proto musí její vizážista vždy přitlačit. Nádhernou smaragdovou róbu přizdobila tentokrát Lupita zářivým pohledem ve stejné barvě. Zelené stíny s jemným leskem jsou jak na horním, tak i na dolním víčku a jsou nanesené do ztracena. I když je barva velmi intenzivní, nepřetěžuje oči a jen doplňuje tmavě hnědé oči Lupity. Zbytek make-upu je velmi přirozený – jemná tvářenka na jablíčkách a lehce dobarvené rty, aby nezanikly.

Klepněte pro větší obrázek

Cate Blanchett

Herečka vždy sází na svou úžasnou porcelánovou pleť. Tentokrát je ještě extra zmatněná, aby se na žádných místech neleskla. Oči jsou orámované pouze řasenkou. Jemně zvýrazněná jsou jen líčka a to nepatrným dotekem studeně růžové tvářenky. Hlavní dominantou tváře jsou rty v letos tak módní oranžové barvě. Jsou precizně vykreslené, aby jako magnet přitahovaly všechny pohledy. Velmi jednoduchý look podtrhuje ještě jednodušší účes. Jen dohladka vyžehlené mikádo s podtočenými konci. Co víc dodat, elegance v její nejčistší podobě!

Klepněte pro větší obrázek

Dita von Teese

Tanečnice a burlesce umělkyně je klasickou představitelkou dramatických looku, které byly obzvlášť populární u hollywoodských hvězd stříbrného plátna. Jak na to? Nejdříve se musí sjednotit tón pleti. Porcelánová běloba vytváří velmi výrazný kontrast s černými lokny. Chybět nesmí černé linky, které vytvoří „kočičí“ oči a rudá rtěnka. Pleť by se neměla lesknout a nezapomeňte si lehce prokreslit i obočí. Vlasy by se měly být extra lesklé a hladké. Dita si zvolila retro studenou vlnu.

Cara Delevingne (na hlavním obrázku vlevo)

Naprosto odzbrojující byla na premiéře filmu modelka Cara. Její tvář byla prozářena rozjasňovačem na lícních kostech, nosu a ďolíčku na bradě. Výrazné obočí je už jejím poznávacím znamením a dodává tváři špetku rebelie. Tentokrát vidíme tvrdší, černé kouřové oči a třešničkou jsou matné rudé rty.

Kendall Jenner (na hlavním obrázku uprostřed)

Ještě jedna modelka a hvězda reality show si zas oblíbila trend nude, nebo-li „nahého“ líčení. Všechno tajemství je v bezchybném make-upu. Zbytek je ponechán v maximálně přirozených, béžových tónech. Jediné, co vypadá nalíčeně, jsou vlastně řasy. Hlavním úkolem je mít absolutně dokonalou tvář, bez známek líčení. A efekt „teď jsem vstala z postele“ dotváří ležérní vlny.

Klepněte pro větší obrázek

Jessica Chastain

Tip pro všechny zrzky. Herečka si zvolila na předání Zlatých Glóbu velmi jemný a čistý look. Pohled rozzářila zlatými stíny a zbytek ponechala bez větších úprav. Je to vlastně slavnostnější obdoba nude líčení. Aby byly její oči ještě výraznější, nalepila si do vnějších koutků trsy umělých řas, které oko vizuálně zvětšily a protáhly. Dozadu začesané lokny působí velmi étericky.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, nepodléhejte špatné náladě a otevřete se novým profesním možnostem. Sebemenší klopýtnutí by vám velmi uškodilo. Naštěstí máte energie na rozdávání a nechcete si kariéru…