TOP 7 letních songů, které vám budou znít v uších

12. 6. 2016
TOP 7 letních songů, které vám budou znít v uších
Stejně jako před Vánoci se roztrhne pytel s hity plným i rolniček, sněhu a romantických melodií, které se většinou moc nedají poslouchat, i léto rok co rok přináší spoustu pozitivní muziky, která letní náladu podpoří. Některé písně už roky nestárnou, přicházejí ale i nové. Které letos uslyšíte nejčastěji?

Rihanna – Needed Me

Co by to bylo za léto bez jednoho z Rihanniných hitů stoupajících po žebříčku hitparád rychleji než stupně na teploměru? Rihannin pomalý song Needed Me je přímým ekvivalentem k horkým, upoceným a vlhkým nocím, které nás v létě čekají. Možná Rihannu nemáte rádi, ale jelikož ji zase uslyšíte odevšad, raději si pomalu zvykněte.

Justin Timberlike – Can’t Stop The Feeling

Pokud se vyhýbáte vráskám od smíchu, tenhle song si raději nepouštějte. Doslova vás totiž donutí se usmívat a pohupovat si hlavou do rytmu. Motiv klipu je poněkud vykradený z hitovky Happy od Pharrella Williamse, to ale na jeho letní náladě nic nemění. K bazénové party se hodí dokonale!

Pharrell Williams – Happy

Nesmrtelná hitovka Pharrella Williamse strhla miliony lidí po celém světě. Je to vlastně taková ultimátní píseň pro jakékoliv roční období. V létě ale člověk prostě tyhle happy songy vnímá tak nějak lépe…

Robin Thicke – Blurred Lines

Také tato skladba se už nějaký ten rok v rádiích hraje. A také v tomto songu má prsty tak trochu geniální Pharrell Williams. Letní nálada z něho čiší a dokáže vám vyvolat vzpomínky na léto i v třeskuté zimě. Teď je ale opravdu léto a je čas vytvořit si nové vzpomínky. Blurred Lines jsou ideálním podkladem ke vzniku nových zážitků!

Bryan Adams – Summer of 69

Slavná skladba Bryana Adamse pochází z roku 1984 a zpívá o létě roku 1969. To však neznamená, že by ji rádia nehrála dodnes a neznalo ji více generací. Pokud vám bude toto léto znít v uších, můžete si navíc vzpomínky na horké dny oživit už 5. Října, kdy Bryan Adams zavítá do Prahy, aby v O2 Aréně nejen představil nivou desku, ale také zahrál staré pecky.

OST Grease – Summer Nights

Notoricky známé hitovce z dnes už kultovního muzikálu Pomáda je 45 let. Na jejím kouzlu ale roky nic neubraly, kde prostě o song, který nestárne a baví mladší i starší ročníky svojí pohodovou a optimistickou náladou. Ve vašem letním playlistu by neměl chybět!

Jan Nedvěd - Life Gets Better

A na závěr také něco z českých luhů a hájů. Tento Jan Nedvěd nemá s folkařem Honzou Nedvědem krom jména vůbec nic společného. Frontman kapely Bek Ofis před pár týdny představil svůj nový hit Life Gets Better, ze kterého léto přímo cáká. Letní náladu navíc podporuje i klip, který se natáčel na plážích Andaluzie nebo v ulicích měst Marbella a Tarifa. Jestli vás tohle nezvedne ze židle, tak už nic!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dvou dnů volna jste uvolnění a připravení na víkendové dobrodružství s rodinou. Atmosféra je báječná a vy prahnete po výletu do přírody, kde je na dosah ruky koupání. Ideální je pro…