Topmodelka Tereza Maxová je opět těhotná!

Topmodelka Tereza Maxová je opět těhotná!

Tereza Maxová (39), která dostala pozvání na finále České Miss od prezidentky soutěže Michaely Maláčové, přišla v kalhotách a přiznala těhotenství.

Zatím ale nechce nic prozrazovat, dokud nebude za sebou mít první trimestr.

"Je to hodně čerstvé, tak se k tomu zatím nechci moc vyjadřovat," svěřila se Maxová.

Velmi neobvyklé bylo, že spolu se svou manažerkou Terezií Sverdlinovou dorazila ve společenských kalhotách a černé halence.

To nebývá u této hvězdy příliš obvyklé. Pokud jde o tak významnou akci, většinou se obléká do dlouhých společenských šatů.

"Měla jsem pocit, že dlouhé šaty dnes patřily těm, které se objevily na pódiu, a to já jsem nebyla. Kdybych měla celý večer zhodnotit, myslím, že to úplně nejvíc slušelo Míše Maláčové," prozradila bez okolků.
KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!Finalistky Miss si měla možnost prohlédnout už dopředu, takže si sama pro sebe mohla zvolit favoritku, což také udělala.

"Letos to bylo pro porotu určitě hodně složité. Já osobně jsem měla i jiné tipy na vítězky, než jaké padly. Ale je fakt, že minulý rok vyhrála tmavovláska, letos blondýnka, takže to určitě dopadlo fér," řekla Tereza.

Ona sama by prý do podobné soutěže nikdy nešla.

"Ani dříve, ani teď. Sice mám už v lecčems praxi, ale tohle je úplně jiné. Mým jediným adrenalinovým zážitkem už asi navždy zůstane jen hlídání dětí. To by to tam leda museli zařadit jako novou disciplínu," dodala se smíchem.
Nové video na Recepty.cz! Uvařte si s námi plněné papriky!

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Doporučujeme

Články odjinud