Toto jsou nejhloupější znamení podle zvěrokruhu: Patříte mezi ně? | Foto: iStock

Foto: iStock

Toto jsou nejhloupější znamení podle zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Většinou se rozhodují spíš na základě emocí než logického myšlení. Kvůli tomu často dělají hloupá a neuvážená rozhodnutí, která jim komplikují život. To ale neznamená, že by v životě nemohli být úspěšní. Musí se ovšem opřít o jiné vlastnosti, ve kterých vynikají. Vysoká inteligence to nejspíš nebude.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou horké hlavy a bohužel kvůli své výbušnosti nedokážou v amoku logicky uvažovat a správně vyhodnotit situaci. Dělají pak náhlé neuvážené kroky, které se často ukážou jako hloupé. Také pokulhávají v emoční inteligenci. To znamená, že se neumějí tak dobře vcítit do jiných lidí, a tím pádem nejsou tak úspěšní v kolektivu jako jiná znamení. Spíš než inteligencí vynikají fyzickou silou a výkonností.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci umí být pěkně vztahovační a jednají dost emotivně. Už sebemenší neúspěch je dokáže vykolejit a snížit jejich sebevědomí. V některých situacích se raději neprojevují, protože si zkrátka nevěří. U nich to není tedy až tak o inteligenci, jako o sebedůvěře. Dalším minusem je horší představivost a logické myšlení.  

 

 [---]

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci příliš podléhají svým emocím, proto v problémových situacích nedokážou dělat správná a logická rozhodnutí. Reagují dřív, než si stihnou všechno dobře promyslet, a to pak kolikrát dopadne dost nešťastně. Na druhou stranu naopak vynikají emoční inteligencí. Umí se vcítit do jiných lidí a špatné úmysly včas prohlédnout.

 

Pokračování 3 / 6

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi mají tak velké ego a jsou přesvědčení o své neomylnosti a dokonalosti, že tím dokážou přesvědčit i všechny okolo. Zároveň je to ale jejich slabina. Tím, že jim chybí sebereflexe, tak se nedokážou poučit z chyb, které pak stále opakují. A i když si uvědomí, že udělali hloupé rozhodnutí, tak jsou schopni to udělat znovu.

Pokračování 4 / 6

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mívají nízké vzdělání a vysokým IQ zrovna nevynikají. S diskusemi o finanční krizi, válce na Ukrajině nebo vysoké inflaci tak nepochodíte. Zajímají je ale jiné věci a ve svém oboru jsou dobří. Hloupě na vás působit nebudou, protože umí jednat s lidmi a dokážou s nimi také dobře manipulovat.

Pokračování 5 / 6

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci raději vyrážejí vstříc dobrodružství, než aby trávili dlouhé hodiny studováním chytrých knih. Vzdělání pro ně není tak podstatné. Dávají radši přednost výletu v přírodě nebo zábavě s kamarády. Úspěchu nedosahují díky inteligenci, ale úspěchu v kolektivu a především díky kontaktům s těmi správnými lidmi.

Pokračování 6 / 6

Doporučujeme

Články odjinud