Toto jsou žhavé trendy podzimu: In jsou temné laky, rudé rtěnky i ofiny! | Foto: iStock

Foto: iStock

Toto jsou žhavé trendy podzimu: In jsou temné laky, rudé rtěnky i ofiny!

Léto se pomalu loučí a nás čeká chladnější a temnější období roku. I to si ale můžete rozzářit výrazným make-upem, novou barvou na vlasy nebo třeba osvěženým sestřihem. Jaké beauty trendy nás čekají letos na podzim?

Výrazný make-up

Vrací se výrazné líčení, kdy se klade důraz na barevné oční stíny, výrazné tvářenky a rty hrající všemi barvami. Po dobu pandemie nebylo moc možností a důvodů se pořádně nalíčit, tak je to teď třeba dohnat! Make-up pro podzim velí zkusit extravaganci, která pro toto období chladných měsíců v minulosti nebývala zvykem.

Jaké jsou trendy letošního podzimu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Umírněné obočí

Trend, který je známý především pod anglickým názvem „feathery brows“ neboli peříčkové obočí, kdy je obočí vyčesané směrem vzhůru, tu s námi ještě nějaký čas zůstane. Bude ale výrazně přirozenější a celkově bude víc vycházet z vašeho vlastního tvaru obočí i jeho původní výšky.

Pokračování 3 / 6

Ofina

Ofina je momentálně jedním z hitů roku a zdá se, že se to jen tak nezmění. Pokud se tedy ptáte, jak si ofinu na podzim nechat ustřihnout či upravit, odpověď je zcela jednoduchá. Jakkoliv budete chtít a jak se budete cítit nejlépe. In jsou totiž ofiny všeho druhu, a jelikož rychle dorůstají, můžete jich vyzkoušet víc!

Pokračování 4 / 6

Studené odstíny

Co se týče barev na vlasy, vrací se do hry studené odstíny. Jedním z největších hitů letošního podzimu bude zrzavá barva a řešit se bude také celkové tónovaní vlasů. Zaměřte se proto na studené nebo až kouřové odstíny a stane se z vás královna letošního podzimu!

Pokračování 5 / 6

Období temných laků

Po barevném létě na veselé odstíny zapomeňte. Během podzimu se do popředí dostanou kromě černé i kávové, vínové nebo lahvově zelené laky, které je možné dokonale kombinovat s masivními zlatými šperky, a dokonce i se zlatými ozdobami přímo na nehtech.

Pokračování 6 / 6

Rudé rty

Jak už jsme zmínili, výrazné a barevné rty budou letos na podzim obzvlášť žádoucí. Vedení se pak ujme klasická rudá rtěnka, která je na módním poli už dlouhá léta stálicí, i když občas na chvíli ustoupí do pozadí. Teď se však opět ujme žezla, takže si nezapomeňte alespoň jednu pořídit! Tip redakce: V případě červené rtěnky se neobejdete bez konturovací tužky, která udrží rtěnku na místě, hodně pomůže také štěteček, s jehož pomocí rtěnku snadněji nanesete.

Doporučujeme

Články odjinud