Transdermální kolagen pro zářivě hladkou pleť

17. 12. 2003
Transdermální kolagen pro zářivě hladkou pleť
Transdermální kolagen z lososa, produkt stále ještě ne dost známý, ale s důležitou a velkou budoucností pro krásu a zdraví člověka. Jedná se o velmi speciální výrobek, který díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky v regeneraci lidského organismu. Prof. Dr. Józef Przybylski přesně vystihl potřebu doby a znovu vrací kolagenu jeho důležitou pozici při obnově lidského organismu.

http://www.001shop.cz/inshop/pictures/store/kolagen2a.jpg" width="80" height="162" align="right" alt="Klepněte pro větší obrázek">

 • Výrobek určený k omlazení a dokonalé regeneraci poškozené pleti
 • Díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky
 • Aktivní bílkovina v nejčistší formě.
 • Vysoce koncentrovaný a 100% přírodní
 • Nezpůsobuje alergii

  Výsledky kolagenové kúry:

 • zpomalení procesu stárnutí pleti;
 • zlepšení pružnosti a napětí pleti;
 • hluboká hydratace tkání;
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek;
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti;
 • redukce strií, malých jizev, celulitidy,
  vředů, ekzémů, rozšířených vlásečnic, stařeckých skvrn,
 • silné protizánětlivé účinky, úspěšné v léčení akné;
 • odstranění změn pokožky způsobených alergii;
 • urychlení hojení ran;
 • zpevnění nehtů

  Jak používat kolagen z lososa?

  Jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.:dekolt, prsa, záda,břicho, stehna, dlaně, chodidla,.. Při používaní kolagenu je důležité, aby místo kam kolagen nanášíme bylo dobře připraveno (čisté,suché a rozehřáté ). Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně ve velmi malých dávkách (1 ml ).

  Důležité upozornění:

  Transdermalní kolagen z lososa je velmi citlivý výrobek (kolagenová vlákna jsou živá a neporušená). Minimální trvanlivost je 1 rok od data výroby při teplotě +5 - +15 C. Po otevření spotřeba do 3 měsíců a nejlépe uchovávat v ledničce a dobře uzavírat.

  Vlastnosti kolagenových vláken z lososa:

  1. Kolagenová vlákna nejsou narušena ( získávají se pouze z kůže lososa za použití moderní technologie. Jedna se o jedinečnou a první světovou technologii, která umožňuje zachovat vlákna kolagenu živé a neporušené. Toto je hlavní důvod neuvěřitelně rychlé a hluboké absorpce kolagenového gelu do organismu a následnému dokonalému procesu regenerace. Po nanesení, kolagenový gel proniká velmi jednoduše skrze kožní póry až k mezibuněčným tekutinám a odtud ať se to zdá neuvěřitelné až ke kostem.Toto je také důvod, proč autor tohoto výrobku Prof. Dr. Przybylski propaguje Transdermalní kolagen z lososa nejen v kosmetice pro omlazení a regeneraci kůže, ale také ve zdravotnictví na léčení nemocí jako je osteoporóza, prevence proti rakovině a další nemoci, které jsou spojeny se ztrátou kolagenu.)

  2. Kolagenová vlákna z lososa jsou velmi stabilní a odolné

  3. Rozměr molekuly kolagenu z lososa je menší než lidské kožní póry

  4. Složení výrobku je velmi kvalitní, jednoduché a na 100 % přírodní (70-80 % čistého kolagenu, voda a kyselina mléčná). Neobsahuje žádná barviva, aromatické prostředky ani konzervanty.

  5. Výrobek je ve formě gelu

  Základní informace o kolagenu:

  Co je to kolagen?

  Kolagen je bílkovina, která existuje u všech obratlovců, to znamená nachází se zároveň u ryb tak i u člověka. Avšak pozor, rostliny kolagen neobsahují. Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském organismu, protože tvoří 30 % celkové masy lidské bílkoviny , 70 % masy kožní bílkoviny a až 70% škáry, hlavní části kůže. Kolagen je skutečně velmi krásná a důležitá bílkovina a to díky své struktuře a důležité funkci, kterou vykonává. Co se týká struktury, jednotlivá částečka bílkoviny kolagenu obsahuje 3 řetězce a vytváří trojitý helix -šroubovici.( Co se týká rozdílu mezi kolagenem člověka a kolagenem lososa, tak dva řetězce jsou stejné, pouze jeden se liší.Tato odlišnost způsobuje, že kolagen lososa je mnohem, odolnější a stabilnější). Jednotlivé částečky bílkovin kolagenu jsou vzájemně propojeny a vytváří velmi silná vlákna, které tvoří struktury buněk, tkání a orgánů v našem těle. Další funkcí kolagenu je regenerovat a vyživovat. Pokud mluvíme pouze o kůži, tak úlohou kolagenu je udržení nejvyšší kvality struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování její dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek a také udržování pružnosti pokožky.

  Potřebujeme kolagen z lososa? V mládí je náš organismus plně aktivní, včetně schopnosti dokonalé výživy pokožky. S věkem se však schopnost tvoření kolagenu snižuje a zároveň se zmenšuje jeho aktivita a přizpůsobivost. To se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky a její dehydratací, což způsobuje vznik vrásek. Stárnutí organismu je přirozený jev, kterému se nedá zabránit..Jsou tady však i jiné jevy, které nejsou vůbec přirozené, zejména špatné životní prostředí (znečištěné ovzduší, nekvalitní strava,..) a taky špatný životní styl (kouření, alkohol, stres,..). Toto všechno vede ke ztrátě kolagenu a jeho nové tvorbě. Používáním transdermálního kolagenu z lososa však můžeme vlivy těchto jevů omezit a stárnutí zpomalit.

  Jak se získává kolagen z lososa? Kolagen se extrahuje pouze z kůže lososa za použití moderní technologie, která umožňuje jeho získávání s neporušenou strukturou vláken. Proto je tento výrobek tak výjimečně účinný.Vysoce koncentrovaný rybí kolagen, získávaný z lososovitých ryb, má lepší kvalitu a je dokonce odolnější než lidský kolagen. Hlavním důvodem je, že lososovité ryby jsou schopné aklimatizovat se ve velmi odlišném životním prostředí, co se týká tlaku a teploty vody. Jejich tělo se dokáže přizpůsobit extrémním změnám v průběhu životního cyklu.

  Je kolagen z lososa přírodní? Tento výrobek je na 100 % přírodní. Obsahuje 70 až 80 % aktivního kolagenu, 18 % vody a 2 % kyseliny mléčné. Kolagen, voda a kyselina mléčná se nacházejí přirozeně u všech obratlovců a také u člověka. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani aromatické prostředky.

  Pro koho je kolagen z lososa určen? Kolagen je určen pro každý druh pokožky, včetně velmi citlivé pleti. Kolagen se zvlášť doporučuje pro přirozeně zestárlou nebo předčasně zničenou pokožku. Je také účinný v odstraňování a prevenci kožních problémů, jako jsou celulitida, akné, jizvy, strie, vředy, ekzémy, nadměrně suchá kůže, znaménka, stařecké skvrny, rozšířené vlásečnice. V případě poškození pokožky urychluje její hojení (pooperační rány), odstraňuje změny pokožky způsobené alergií. Transdermální kolagen z lososa je výrobek vysoce účinný a doporučuje se především k použití v kosmetických salónech, v salónech biologické obnovy, masážních salónech a také pro kožní lékařství a plastickou chirurgii k podpoře regeneračních procesů pokožky a jejího léčení.

  Proč je kolagen z lososa účinnější než jiné přípravky? Kolagen je nejpřirozenější. Je tady několik základních důvodů:

 • je velmi aktivní (neporušená vlákna)
 • vysoká absorpce
 • vysoká koncentrace ( 70-80% čistého kolagenu)
 • 100% přírodní
 • nezpůsobuje alergii

  Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen z lososa je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje.

  Jak používat kolagen z lososa?

  1. jako aktivní maska na obličej a krk
  2. v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.: dekolt, prsa, záda, břicho, stehna, dlaně, chodidla;
  3. vysoce účinný je v celkovém použití na tělo při dodání do koupele v množství 1 ml na 1 m3 vody.

  Jak skladovat kolagen z lososa? Kolagen by se měl skladovat při teplotě +5 °C - +15 °C Po otevření se doporučuje kolagen skladovat v ledničce.

  Je kolagen z lososa bezpečný? Produkt je dermatologicky testován v místní aplikaci. Je hypoalergenní. Preparát byl zkoumán Klinikou Dermatologie lékařské fakulty v Gdaňsku a byl uznán za vysoce účinný ve zpomalování stárnutí kůže a rovněž v odstraňování následků dermatóz. Obsah: 30 ml

  Více informací a možnost koupě na www.kolagen.cz nebo na www.001shop.cz

  Transdermální kolagen je k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod a v ordinaci lékařské kosmetiky.

 • Témata článku:   

  Komentáře Zobrazit celou diskuzi

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Polovina pracovního týdne přinese sladké ovoce. Od šéfa sklidíte pochvalu za skvělé výkony. Kolegové vám mohou trochu závidět, ale to se spraví. Však vy si je omotáte kolem prstu! Jen…

  Nejčtenější články

  Doporučujeme

  Recepty pro vás Další recepty