Transdermální kolagen pro zářivě hladkou pleť

17. 12. 2003
Transdermální kolagen pro zářivě hladkou pleť
Transdermální kolagen z lososa, produkt stále ještě ne dost známý, ale s důležitou a velkou budoucností pro krásu a zdraví člověka. Jedná se o velmi speciální výrobek, který díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky v regeneraci lidského organismu. Prof. Dr. Józef Przybylski přesně vystihl potřebu doby a znovu vrací kolagenu jeho důležitou pozici při obnově lidského organismu.

http://www.001shop.cz/inshop/pictures/store/kolagen2a.jpg" width="80" height="162" align="right" alt="Klepněte pro větší obrázek">

 • Výrobek určený k omlazení a dokonalé regeneraci poškozené pleti
 • Díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky
 • Aktivní bílkovina v nejčistší formě.
 • Vysoce koncentrovaný a 100% přírodní
 • Nezpůsobuje alergii

  Výsledky kolagenové kúry:

 • zpomalení procesu stárnutí pleti;
 • zlepšení pružnosti a napětí pleti;
 • hluboká hydratace tkání;
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek;
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti;
 • redukce strií, malých jizev, celulitidy,
  vředů, ekzémů, rozšířených vlásečnic, stařeckých skvrn,
 • silné protizánětlivé účinky, úspěšné v léčení akné;
 • odstranění změn pokožky způsobených alergii;
 • urychlení hojení ran;
 • zpevnění nehtů

  Jak používat kolagen z lososa?

  Jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.:dekolt, prsa, záda,břicho, stehna, dlaně, chodidla,.. Při používaní kolagenu je důležité, aby místo kam kolagen nanášíme bylo dobře připraveno (čisté,suché a rozehřáté ). Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně ve velmi malých dávkách (1 ml ).

  Důležité upozornění:

  Transdermalní kolagen z lososa je velmi citlivý výrobek (kolagenová vlákna jsou živá a neporušená). Minimální trvanlivost je 1 rok od data výroby při teplotě +5 - +15 C. Po otevření spotřeba do 3 měsíců a nejlépe uchovávat v ledničce a dobře uzavírat.

  Vlastnosti kolagenových vláken z lososa:

  1. Kolagenová vlákna nejsou narušena ( získávají se pouze z kůže lososa za použití moderní technologie. Jedna se o jedinečnou a první světovou technologii, která umožňuje zachovat vlákna kolagenu živé a neporušené. Toto je hlavní důvod neuvěřitelně rychlé a hluboké absorpce kolagenového gelu do organismu a následnému dokonalému procesu regenerace. Po nanesení, kolagenový gel proniká velmi jednoduše skrze kožní póry až k mezibuněčným tekutinám a odtud ať se to zdá neuvěřitelné až ke kostem.Toto je také důvod, proč autor tohoto výrobku Prof. Dr. Przybylski propaguje Transdermalní kolagen z lososa nejen v kosmetice pro omlazení a regeneraci kůže, ale také ve zdravotnictví na léčení nemocí jako je osteoporóza, prevence proti rakovině a další nemoci, které jsou spojeny se ztrátou kolagenu.)

  2. Kolagenová vlákna z lososa jsou velmi stabilní a odolné

  3. Rozměr molekuly kolagenu z lososa je menší než lidské kožní póry

  4. Složení výrobku je velmi kvalitní, jednoduché a na 100 % přírodní (70-80 % čistého kolagenu, voda a kyselina mléčná). Neobsahuje žádná barviva, aromatické prostředky ani konzervanty.

  5. Výrobek je ve formě gelu

  Základní informace o kolagenu:

  Co je to kolagen?

  Kolagen je bílkovina, která existuje u všech obratlovců, to znamená nachází se zároveň u ryb tak i u člověka. Avšak pozor, rostliny kolagen neobsahují. Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském organismu, protože tvoří 30 % celkové masy lidské bílkoviny , 70 % masy kožní bílkoviny a až 70% škáry, hlavní části kůže. Kolagen je skutečně velmi krásná a důležitá bílkovina a to díky své struktuře a důležité funkci, kterou vykonává. Co se týká struktury, jednotlivá částečka bílkoviny kolagenu obsahuje 3 řetězce a vytváří trojitý helix -šroubovici.( Co se týká rozdílu mezi kolagenem člověka a kolagenem lososa, tak dva řetězce jsou stejné, pouze jeden se liší.Tato odlišnost způsobuje, že kolagen lososa je mnohem, odolnější a stabilnější). Jednotlivé částečky bílkovin kolagenu jsou vzájemně propojeny a vytváří velmi silná vlákna, které tvoří struktury buněk, tkání a orgánů v našem těle. Další funkcí kolagenu je regenerovat a vyživovat. Pokud mluvíme pouze o kůži, tak úlohou kolagenu je udržení nejvyšší kvality struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování její dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek a také udržování pružnosti pokožky.

  Potřebujeme kolagen z lososa? V mládí je náš organismus plně aktivní, včetně schopnosti dokonalé výživy pokožky. S věkem se však schopnost tvoření kolagenu snižuje a zároveň se zmenšuje jeho aktivita a přizpůsobivost. To se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky a její dehydratací, což způsobuje vznik vrásek. Stárnutí organismu je přirozený jev, kterému se nedá zabránit..Jsou tady však i jiné jevy, které nejsou vůbec přirozené, zejména špatné životní prostředí (znečištěné ovzduší, nekvalitní strava,..) a taky špatný životní styl (kouření, alkohol, stres,..). Toto všechno vede ke ztrátě kolagenu a jeho nové tvorbě. Používáním transdermálního kolagenu z lososa však můžeme vlivy těchto jevů omezit a stárnutí zpomalit.

  Jak se získává kolagen z lososa? Kolagen se extrahuje pouze z kůže lososa za použití moderní technologie, která umožňuje jeho získávání s neporušenou strukturou vláken. Proto je tento výrobek tak výjimečně účinný.Vysoce koncentrovaný rybí kolagen, získávaný z lososovitých ryb, má lepší kvalitu a je dokonce odolnější než lidský kolagen. Hlavním důvodem je, že lososovité ryby jsou schopné aklimatizovat se ve velmi odlišném životním prostředí, co se týká tlaku a teploty vody. Jejich tělo se dokáže přizpůsobit extrémním změnám v průběhu životního cyklu.

  Je kolagen z lososa přírodní? Tento výrobek je na 100 % přírodní. Obsahuje 70 až 80 % aktivního kolagenu, 18 % vody a 2 % kyseliny mléčné. Kolagen, voda a kyselina mléčná se nacházejí přirozeně u všech obratlovců a také u člověka. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani aromatické prostředky.

  Pro koho je kolagen z lososa určen? Kolagen je určen pro každý druh pokožky, včetně velmi citlivé pleti. Kolagen se zvlášť doporučuje pro přirozeně zestárlou nebo předčasně zničenou pokožku. Je také účinný v odstraňování a prevenci kožních problémů, jako jsou celulitida, akné, jizvy, strie, vředy, ekzémy, nadměrně suchá kůže, znaménka, stařecké skvrny, rozšířené vlásečnice. V případě poškození pokožky urychluje její hojení (pooperační rány), odstraňuje změny pokožky způsobené alergií. Transdermální kolagen z lososa je výrobek vysoce účinný a doporučuje se především k použití v kosmetických salónech, v salónech biologické obnovy, masážních salónech a také pro kožní lékařství a plastickou chirurgii k podpoře regeneračních procesů pokožky a jejího léčení.

  Proč je kolagen z lososa účinnější než jiné přípravky? Kolagen je nejpřirozenější. Je tady několik základních důvodů:

 • je velmi aktivní (neporušená vlákna)
 • vysoká absorpce
 • vysoká koncentrace ( 70-80% čistého kolagenu)
 • 100% přírodní
 • nezpůsobuje alergii

  Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen z lososa je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje.

  Jak používat kolagen z lososa?

  1. jako aktivní maska na obličej a krk
  2. v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.: dekolt, prsa, záda, břicho, stehna, dlaně, chodidla;
  3. vysoce účinný je v celkovém použití na tělo při dodání do koupele v množství 1 ml na 1 m3 vody.

  Jak skladovat kolagen z lososa? Kolagen by se měl skladovat při teplotě +5 °C - +15 °C Po otevření se doporučuje kolagen skladovat v ledničce.

  Je kolagen z lososa bezpečný? Produkt je dermatologicky testován v místní aplikaci. Je hypoalergenní. Preparát byl zkoumán Klinikou Dermatologie lékařské fakulty v Gdaňsku a byl uznán za vysoce účinný ve zpomalování stárnutí kůže a rovněž v odstraňování následků dermatóz. Obsah: 30 ml

  Více informací a možnost koupě na www.kolagen.cz nebo na www.001shop.cz

  Transdermální kolagen je k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod a v ordinaci lékařské kosmetiky.

 • Témata článku:   

  Komentáře Zobrazit celou diskuzi

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Na úkor vašich zájmů bude dnes trochu strádat komunikace a soulad s ostatními členy rodiny. Bohužel vám na ně nezbývá tolik času jako obvykle, kvečeru však můžete v tomto směru mnohé…

  Nejčtenější články

  Články odjinud