Trapasy v posteli: Jak se s nimi vyrovnat, když už se stanou?

Trapasy v posteli: Jak se s nimi vyrovnat, když už se stanou?

I když jste s partnerem naladěni na jednu notu, občas při sexu dochází ke kuriózním nebo nechtěným situacím, které někdy dokážou celý moment vášně úplně zničit. Sama jste jistě některé z nich zažila. Jak se v nich ale zachovat, aby to nebyl trapas a milování mohlo pokračovat dál?

Netrvá to tak dlouho, jak byste si představovala

Ne každé milování musí být hned sexuálním maratonem, ale když váš partner skončí moc rychle a nechá vás neuspokojenou, potom to rozhodně dokáže celou situaci pěkně pokazit. Přes sedmdesát procent žen má zkušenost s tím, že se muž odkulí hned poté, co vyvrcholí, a nechá je bez toho, že by měl zájem pomoci vyvrcholit také jim.

V každém případě je dobře, když se ozvete. Mnoho žen má stále pocit, že když něco řeknou, zraní něčí city. Ovšem pokud chcete, aby se váš partner naučil být vnímavějším milencem, musíte se ozvat, protože jinak budete takto frustrovaná mnohem častěji. Stačí se přitulit a pošeptat mu do ucha: „A teď si ještě chvilku pohrajeme se mnou.“

Je vhodný sex na prvním rande? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Zrovna nemáte náladu na sex

Právě jste strávila absolutně dokonalý večer se svým partnerem a je vám jasné, že pro něj by bylo tou nejsladší tečkou přijít domů a pomilovat se. Jenže vy se na sex absolutně necítíte a nechcete pokazit tu skvělou atmosféru. Intimita ovšem není jen o sexu a taková společná koupel nebo masáž můžou být také velice příjemné a chápavý partner tomu jistě porozumí. Pokud s nechutí na sex bojujete často, potom by bylo možná dobré zajít si poradit se k odborníkovi a přijít na to, kde se vaše problémy berou.

Pokračování 3 / 5

Partner neudrží erekci

Tato situace je v ložnicích mnohem častější, než byste si mohla myslet, a je trochu zarážející, že stále vyvolává takové rozpaky a nepříjemné pocity. Každý muž se s podobnou situací vypořádává během svého života opakovaně. Na vině může být řada věcí, často vysoká konzumace alkoholických nápojů, mnohdy také užívání různých léků, ale stačí i takové maličkosti, jako jsou nedostatek soukromí, nervozita, stres nebo únava... A problém je na světě. Rozhodně není dobré se v takové situaci smát nebo to zlehčovat humorem, jelikož muži jsou v této oblasti velmi citliví. Stačí navrhnout jinou formu sexuální aktivity, která nezahrnuje penetraci. Mazlení, líbání, masáže. Dá se dělat spousta věcí a třeba se mezitím situace změní.

Pokračování 4 / 5

Když dojde na stahovací prádlo

V dnešní době už je na trhu spousta neuvěřitelných kousků spodního prádla, které pomáhají zakrýt nedostatky a vytvarovat postavu tak, aby v oblečení vypadala fantasticky. Když v tomhle kousku spodního oblečení ovšem dojde na intimní chvilky a vám během vášnivé líbačky dojde, že se budete před partnerem muset svléknout, najednou zpanikaříte. Jsou tu dvě možnosti, jak se z toho dostat. Pokud vám přijde, že fakt, že vás muž uvidí ve stahovacím prádle, je tou nejhorší věcí na světě, potom si můžete odskočit do koupelny a tam svléknout prádlo dřív, než se k němu dostane. V dnešní době je to ale už tak běžná věc, že se můžete prostě jen oba zasmát a vy ho necháte, ať vám z toho pomůže.

Pokračování 5 / 5

Vagina vyluzuje zvuky

Je to tak a rozhodně to není ojedinělá věc. To už zažily všechny ženy a ne jednou. Pokud se do vagíny dostane vzduch během vášnivé soulože, začne vyluzovat zvuky, které zní, jako by vagina měla větry. Přírazy penisu totiž posouvají vzduch do vagíny a to se neobejde bez jistého hlasitého efektu. Za to byste se neměla stydět, můžete se s partnerem pousmát, ale je to běžná věc, kterou jistě zná z dřívějších zkušeností. Pokud ne, stačí mu to vysvětlit.

Doporučujeme

Články odjinud