Trápí vás knírek nad horním rtem? Víme, jak se chloupků lehce zbavit

5. 7. 2021
Na dámské ochlupení se nahlíží různě. Čím dál více se do popředí tlačí trend, který dává přednost přirozenosti, a odstraňování chloupků se považuje za podléhání společenskému nátlaku či módě. Na druhé straně pak stojí ženy, které považují chloupky za něco nepřípustného a okamžitě se jich zbavují. Jedním takovým místem, které dokáže opravdu potrápit, je právě část nad rtem. Poradíme vám, jak se knírku zbavit!

Stará dobrá pinzeta

Beauty pomocník, který nikdy nezklame! Nejrychlejším, ale zároveň také nejpracnějším způsobem, jak se chloupků zbavit, je použití klasické pinzety. Vytrhávání je poněkud zdlouhavé, takže se obrňte trpělivostí, bývá také bolestivé. Dvěma prsty proto vždy kůži natahujte a chloupky vytrhávejte mezi nimi. Jakmile tento trik dodržíte, bolest bude mnohem snesitelnější. Vytrhávání pomocí pinzety může být trochu otravné, ale nehrozí skoro žádné podráždění kůže. Jakmile se chloupků zbavíte, namažte část nad rtem nějakým uklidňujícím gelem či krémem.

Jak se holily Řekyně a co je dnes trendy? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nový pracovní týden vám přinese spoustu starostí, jejichž řešení vám zabere spoustu času. Obrňte se tedy trpělivostí a nedělejte ukvapené závěry. Vsaďte na přemýšlivost a pečlivost. Pokud…