Trendy kozačky: Vrací se hranatá špička i kovbojský styl. Tady je 30 párů

6. 11. 2019
Pokud jste si loni pořídila kozačky nad kolena, nezoufejte, letos je ještě unosíte. Jestli jste ale s koupí čekala až na letošní rok, zaměřte se na modely, které se pro zimu 2019/2020 opět vrací na výsluní. Jsou to klasické kozačky pod kolena a také kovbojský styl. Jaké si vyberete?

Výška pod kolena a silné podpatky

Jestli si potrpíte na podpatky, pak právě vy zajásáte. Obchody jsou totiž plné kozaček s podpatky, nosí se především ty silnější. „Střih“ vysokých bot by neměl dosahovat nad kolena a může být jak hladký, tak shrnutý.

Stále dumáte nad tím, jakou barvu zvolit? Nic nezkazíte klasickou černou ani hnědou nebo velbloudím odstínem. Nosí se i béžová, která se ale v podzimních a zimních plískanicích hůř udržuje. Pokud se chcete odvázat, zvolte výraznější barvy, jako jsou vínová nebo zelená, pro ty nejodvážnější je tu stále tolik oblíbený zvířecí motiv.

Do módy se opět vrací hranaté špičky a nezapomeňte také na kovbojský styl. Takové boty většinou dosahují do půli lýtek a na koženém povrchu mívají výšivky. Krom kůže je pak v kurzu také semiš. Kozačky můžete obout jak k úzkým džínám, tak i k midi nebo krátké sukni, záleží jen na vás, v čem se cítíte nejlépe.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nepouštějte se do větších úklidových akcí a přemísťování nábytku. Mohli byste se nejen vyčerpat, dokonce i poranit a pohádat se s partnerem. Volné chvíle věnujte svým dětem.…