Trendy letošního podzimu, které musíte mít: Co se bude nosit a kde to pořídit?

11. 9. 2019
I když podle kalendáře je stále léto, počasí se tváří víc než podzimně. Proto je na čase přizpůsobit přírodě svůj šatník a oprášit podzimní outfity. Co byste letos měla rozhodně nosit?

Plisovaná sukně

Plisované sukně se na vrcholu drží už nějakou dobu a jinak tomu nebude ani tento podzim. Ideální jsou ty v délce midi a sladit je můžete jak s koženou nebo džínovou bundou, tak i s oversized sakem. Zvolit můžete jednobarevné v barvách podzimu, ale i kostkované nebo s abstraktním vzorem.

Kohoutí stopa

Ptáte se, co že to je? Jde o vzor, který nápadně připomíná mnohem známější pepito. Kohoutí stopu vnesl do módy už v padesátých letech minulého století Christian Dior a tento vzor se s přestávkami stále vrací. Oblíbený je zejména na saku, najdete ho ale i na kalhotách nebo třeba šálách. Aspoň jeden kousek s kohoutí stopou by letos na podzim váš šatník neměl postrádat!

Batohy

Ne, že by kabelky nadobro vymizely, to určitě ne. Coby módní doplněk jsou ale letos na podzim největším hitem právě batohy. Elegantní, praktické a hodící se ke všemu, i k lodičkám! A co víc, ulevíte svým zádům, protože, co si budeme namlouvat, kabelky zatěžkané všemi ženskými „nezbytnostmi“ správné držení těla zrovna nepodporují.

Sako

Čím se v chladnějších podzimních dnech zahřát, pokud neholdujete denimovým ani koženým bundám? Pak je správnou volbou klasické sako. Pánským střihem ani oversized velikostí nic nezkazíte a je jen na vás, jestli zvolíte jednobarevné, nebo se vzorem. Třeba právě s kohoutí stopou!

Skinny džíny

V poslední době byl nejoblíbenější střih džín takzvaný mom jeans, který známe například ze seriálu Beverly Hills 902 10. Pro ty, které jste si ho příliš neoblíbily, máme dobrou zprávu: Letos na podzim se opět vracejí pohodlné skinny jeans! Denimové kalhoty kopírující postavu můžete vybrat v černé barvě, klasické modré, šedé a nebo khaki, která bude velkým hitem.

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si to nechcete připustit, síla úplňku na vás ohromně působí. Záleží jen na vás, zda to bude pozitivní či negativní. Malinko zpomalte a připravte se na zítřejší úplněk jako nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme