Trendy manikúra letošního podzimu: Vedou barvy země a netradiční vzory

27. 9. 2021
Příroda i vše kolem nás se začínají zpomalovat a chystat se k zimnímu spánku. Večery bývají delší a trávit je venku nám s ochlazujícím se počasím nebude zas několik měsíců dopřáno. Proto se jistě najde čas vyhrát si s manikúrou. Letošní podzimní trendy k tomu totiž vyloženě vybízejí! Inspiraci najdete v galerii.

Černá francouzská manikúra

Už dlouhá léta se na špičce módních trendů v manikúře drží ta francouzská. Dávno ale neplatí, že musí být tvořená tělovým základem a bílými konci! Naopak, fantazii a hravosti se meze nekladou. Jelikož barvy podzimu jsou temnější, nebojte se toho a zkuste špičky tentokrát natřít na černo. Nemusí se ani držet tradičního zaobleného tvaru, zkuste linku například zvlnit nebo zešikmit.

Oblíbené jsou i geometrické vzory v podobě tenkých čar nebo teček, ideálně vypadají v černé barvě na tělovém podkladu, i tady však můžete experimentovat. V kurzu jsou pak také zvířecí vzory, a co se týče barev, frčí tóny země, jako jsou hnědá, béžová, tmavě zelená, vínová i černá. Inspirujte se v naší galerii!

Jak probíhá aplikace gelového laku, podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Den po úplňku se cítíte báječně, díky jeho síle jste jako znovuzrození. Pracovní povinnosti zvládáte levou zadní a ničeho se nebojíte. Jste přesvědčení, že děláte všechno nejlépe, což může…