Trendy manikúra letošního podzimu: Vedou barvy země a netradiční vzory

27. 9. 2021
Příroda i vše kolem nás se začínají zpomalovat a chystat se k zimnímu spánku. Večery bývají delší a trávit je venku nám s ochlazujícím se počasím nebude zas několik měsíců dopřáno. Proto se jistě najde čas vyhrát si s manikúrou. Letošní podzimní trendy k tomu totiž vyloženě vybízejí! Inspiraci najdete v galerii.

Černá francouzská manikúra

Už dlouhá léta se na špičce módních trendů v manikúře drží ta francouzská. Dávno ale neplatí, že musí být tvořená tělovým základem a bílými konci! Naopak, fantazii a hravosti se meze nekladou. Jelikož barvy podzimu jsou temnější, nebojte se toho a zkuste špičky tentokrát natřít na černo. Nemusí se ani držet tradičního zaobleného tvaru, zkuste linku například zvlnit nebo zešikmit.

Oblíbené jsou i geometrické vzory v podobě tenkých čar nebo teček, ideálně vypadají v černé barvě na tělovém podkladu, i tady však můžete experimentovat. V kurzu jsou pak také zvířecí vzory, a co se týče barev, frčí tóny země, jako jsou hnědá, béžová, tmavě zelená, vínová i černá. Inspirujte se v naší galerii!

Jak probíhá aplikace gelového laku, podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…

Nejčtenější články

Doporučujeme