Trendy šaty, které na podzim musíte mít: Nosí se kostka, květy i zvířecí vzor

19. 9. 2018
I když už je polovina září za námi, počasí se tváří stále spíš letně a i to je důvod, proč si obléci slušivé šaty. Aby vám v nich nebyla zima ani v chladnějších dnech, poradíme vám, s čím je kombinovat! A které si pořídit?

Šaty v kombinaci s kovbojskými botami i teniskami

Letos na podzim určitě neuděláte chybu s šaty v délce do poloviny lýtek. Nosí se především zvířecí vzory, nejčastěji pak tygří nebo hadí. In zůstávají i květiny, trendy pro podzim 2018 velí konkrétně květinový vzor na černém či tmavém podkladu. A nesmí chybět ani kostka, která z vás udělá školačku!

A co k šatům obléct a obout? Letošním naprostým hitem jsou volnější kozačky ke kolenům. Nemusíte se bát, že je šaty budou překrývat, právě to je totiž žádoucí. Do módy se opět vrací také kovbojské boty, které u midi délky šatů krásně vyniknou. A pokud dáváte přednost hlavně pohodlí, nic nezkazíte trendy teniskami! Přes šaty pak přehoďte koženou či džínovou bundičku a můžete směle do ulic!

Více inspirace najdete v naší galerii, kde si můžete i vybrat z aktuální nabídky obchodů!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme