Trendy sluneční brýle, v kterých zazáříte ve městě i na pláži. Které jsou letos in?

26. 5. 2021
Sluneční brýle chrání oči nejen před UV zářením, jsou zároveň plnohodnotným módním doplňkem. Jaké se letos budou na vašem nose vyjímat nejlépe? 40 slušivých kousků najdete v naší galerii.

Zrcadlová i barevná skla

S velkou parádou se vrací do módy klasické brýle zvané pilotky: Se zlatými či černými obroučkami, se zrcadlovými nebo barevnými skly. Pokud vám sluší, rozhodně po nich sáhněte, jelikož jsou elegantní, ale hodí se i na pláž nebo na procházku. Ne každému však tento typ brýlí lichotí, ale nezoufejte, můžete si vybrat i z jiných typů.

Už dlouho se na výsluní drží oversized brýle, které zakryjí velkou část vašeho obličeje a sluší snad všem. Zvolit můžete klasickou černou barvu, na e-shopech se ale čím dál více objevuje zvířecí potisk, který vypadá skvěle. Zaměřte se také na zlaté detaily a zdobení, které dodají brýlím punc luxusu.

Jaké módní tipy budou letos v létě in. Podívejte se na toto video:

Zelenou mají také sedmdesátá léta a inspirace v této době, kdy se nosily výrazné barevné obroučky a hranaté tvary. A opravdu slušivě, elegantně a sexy působí sluneční brýle s kočičím nádechem, kdy jsou vnější horní rohy prodloužené do stran. Tak jaké si vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Adrenalin do konce měsíce zavrhněte a věnujte se pohodovým věcem, jako jsou procházky a jóga. Uvidíte, že si u nich pročistíte hlavu a naberete nový dech. O fyzickou energii nemáte nouzi,…