Alensa.cz 699 Kč Foto: Archiv firem

Alensa.cz 699 Kč Foto: Archiv firem

Alensa.cz 699 Kč Foto: Archiv firem
Alensa.cz 1259 Kč Foto: Archiv firem
Alensa.cz 1259 Kč Foto: Archiv firem
Alensa.cz 699 Kč Foto: Archiv firem
40
Fotogalerie

Trendy sluneční brýle, v kterých zazáříte ve městě i na pláži. Které jsou letos in?

Sluneční brýle chrání oči nejen před UV zářením, jsou zároveň plnohodnotným módním doplňkem. Jaké se letos budou na vašem nose vyjímat nejlépe? 40 slušivých kousků najdete v naší galerii.

Zrcadlová i barevná skla

S velkou parádou se vrací do módy klasické brýle zvané pilotky: Se zlatými či černými obroučkami, se zrcadlovými nebo barevnými skly. Pokud vám sluší, rozhodně po nich sáhněte, jelikož jsou elegantní, ale hodí se i na pláž nebo na procházku. Ne každému však tento typ brýlí lichotí, ale nezoufejte, můžete si vybrat i z jiných typů.

Už dlouho se na výsluní drží oversized brýle, které zakryjí velkou část vašeho obličeje a sluší snad všem. Zvolit můžete klasickou černou barvu, na e-shopech se ale čím dál více objevuje zvířecí potisk, který vypadá skvěle. Zaměřte se také na zlaté detaily a zdobení, které dodají brýlím punc luxusu.

Jaké módní tipy budou letos v létě in. Podívejte se na toto video:

Zelenou mají také sedmdesátá léta a inspirace v této době, kdy se nosily výrazné barevné obroučky a hranaté tvary. A opravdu slušivě, elegantně a sexy působí sluneční brýle s kočičím nádechem, kdy jsou vnější horní rohy prodloužené do stran. Tak jaké si vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud