Trendy v jarní manikúře: Nehty jako Wednesday, barevné pastelky i květiny

14. 4. 2023
Jaro se konečně hlásí o slovo a s ním i nové způsoby, jak zkrášlit svoje nehty. Nečekejte žádné výstřednosti, většinu z jarních trendů zvládnete i doma. Jaký vzhled si vyberete?

Jarní trendy v manikúře

Jelikož s příchodem jarního počasí příroda rozkvétá, je logické, že se tento motiv přenese i na vaše nehty. A to nejen v podobě kvítků vykreslených lakem, použít můžete i drobné sušené květiny! Romantický nádech si ponese i metalízový trend, který se tentokrát nezaměřuje na výrazné barvy, ale dává prostor něžný růžovým a mléčným tonům s duhovými odlesky. 

Jak si doma upravit gelové nehty? Podívejte se na video:

K jaru patří neodmyslitelně také pastelové barvy, se kterými si na své nehtové paletě můžete vyhrát. Chcete-li být střídmá, zaměřte se na barevnou mikro francouzskou manikúru. U ní stačí použít jen tenkou barevnou linku na špičkách zkrácených nehtů.

Pokud na barvičky a romantiku příliš nejste, pak vás jistě potěší, že hlavní postava oblíbeného netflixovského seriálu Wednesday zanechala v módních trendech nesmazatelnou stopu, která se promítne i na jaře. Kromě tónů duhy totiž bude v kurzu černá, a to i na nehtech. Pokrýt jí můžete celou plochu nebo zkusit ornamenty či francouzskou manikúru.

Inspiraci najdete v následujících kapitolách!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Poslední květnový den budete plni energie. Není divu, když se vám daří v profesních i milostných vztazích. Nenechte nic náhodě a zkontrolujte stav bankovního konta a udělejte si měsíční…

Nejčtenější články

Doporučujeme